Death of the Fallen to najwyraźniej tytuł nowej gry twórców Lords of the Fallen

Mikołaj Ciesielski
2024/01/07 11:00
1
0

CI Games złożyło wniosek o zarejestrowanie znaku towarowego.

Lords of the Fallen zebrało niezłe recenzje. Dodatkowo już nieco ponad tydzień po premierze najnowsza produkcja CI Games i Hexworks osiągnęła sprzedaż na poziomie miliona egzemplarzy. Jeszcze w październiku ubiegłego roku informowano natomiast, że twórcy wspomnianej produkcji pracują nad kolejną grą z gatunku action-RPG o kodowej nazwie Project III. Tymczasem polska firma złożyła wniosek o zarejestrowanie nowego znaku towarowego.

Death of the Fallen to najwyraźniej tytuł nowej gry twórców Lords of the Fallen

CI Games rejestruje znak towarowy Death of the Fallen. Czy tak będzie brzmieć tytuł nowej gry twórców Lords of the Fallen?

Jak zauważa użytkownik portalu społecznościowego X (wcześniej Twitter) posługujący się pseudonimem „Kurakasis”, CI Games złożyło wniosek o zarejestrowanie nowego znaku towarowego w Stanach Zjednoczonych. Polska firma postanowiła zastrzec nazwę Death of the Fallen i wiele wskazuje na to, że kolejne action-RPG od studia Hexworks zadebiutuje na rynku pod wspomnianym tytułem.

Oczywiście nie doczekaliśmy się oficjalnego stanowiska CI Games w tej sprawie i na zapowiedź Death of the Fallen z pewnością przyjdzie nam nieco poczekać. Zgodnie z przekazanymi informacjami Project III powstaje na silniku Unreal Engine 5, a sama gra jest „zbudowana wokół bardziej ambitnych opcji rozgrywki”, by „spodobać się szerszej publiczności”.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Lords of the Fallen dostępne jest na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji CI Games i studia Hexworks, to zapraszamy Was do lektury: Lords of the Fallen – recenzja. Przepraszam, czy to Dark Souls 4?

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
BestWishForYou
Gramowicz
08/01/2024 09:36

Będę się przyglądał ich produkcjom, bo ciekawi mnie co znowu odpiżdżą. 

Natomiast nie oszukujmy się, średnio im wychodzi tworzenie poprawnych gier.