Deadpool otrzyma nowy kostium w trzeciej części. Zdjęcia prezentują odświeżony strój

Radosław Krajewski
2023/07/30 15:00
3
0

Bezpośrednie porównanie pokazuje, że Pyskaty Najemnik doczekał się nowego superbohaterskiego kostiumu.

Deadpool 3 jest jedną z największych produkcji, których prace zostały wstrzymane z powodu strajku aktorów i scenarzystów. Wciąż nie wiadomo, kiedy strajk się zakończy i prace na planie zostaną wznowione. Może to poskutkować opóźnieniem dat premier niektórych filmów, w tym właśnie trzeciej części Deadpoola. Według scoopera MyTimeToShineHello twórcy szykują dla fanów niespodziankę i głównym złoczyńcą w filmie będzie postać, która wcześniej pojawiła się już w MCU. Inną atrakcją dla widzów w Deadpool 3 będzie zupełnie nowy kostium tytułowego bohatera, który wyraźnie różni się od tego znanego z poprzednich filmów.

Deadpool otrzyma nowy kostium w trzeciej części. Zdjęcia prezentują odświeżony strój

Deadpool 3 – porównanie nowego stroju bohatera

Serwis The Direct porównał oba stroje, pokazując między nimi liczne różnice. Tym razem strój Deadpoola będzie bardziej czerwony od poprzedniego. Znajdzie się na nim więcej skórzanych elementów, gdzie czary kolor będzie wyraźniejszy. Dodatkowo Pyskaty Najemnik założy inną maskę, jak również nowe kabury na broń założone na nogach, oraz pas, w którym znajdzie się logo Deadpoola. Zdjęcia z porównania kostiumów zobaczycie poniżej.

GramTV przedstawia:

Reżyserem Deadpoola 3 jest Shawn Levy. Scenariusz napisali Rhett Reese i Paul Wernick, autorzy skryptów do poprzednich części. W obsadzie znaleźli się: Ryan Reynolds, Hugh Jackman, Emma Corrin, Brianna Hildebrand, Matthew Macfadyen, Morena Baccarin, Leslie Uggams, Karan Soni i Stefan Kapicic.

Przypomnijmy, że Deadpool 3 zadebiutuje w kinach 6 września 2024 roku.

Deadpool 3 – porównanie nowego stroju bohatera, Deadpool otrzyma nowy kostium w trzeciej części. Zdjęcia prezentują odświeżony strój
Foto: The Direct
Foto: The Direct
Foto: The Direct
Foto: The Direct
Komentarze
3
dariuszp
Gramowicz
31/07/2023 09:39
swgs napisał:

Ale nowy jest wierny obecnemu wizerunkowi Deadpoola w komiksach.

I wygląda jakby główny bohater w końcu użył krawca zamiast szyć coś w domu.

swgs
Gramowicz
30/07/2023 22:55
Niakadan napisał:

Stary był lepszy 

Ale nowy jest wierny obecnemu wizerunkowi Deadpoola w komiksach.

Niakadan
Gramowicz
30/07/2023 16:47

Stary był lepszy