Deadpool 3 z zaskakującym złoczyńcą. Marvel sięgnął po postać znaną z MCU

Radosław Krajewski
2023/07/27 18:30
1
0

Pyskaty Najemnik stanie przeciwko doskonale znanej fanom postaci z uniwersum.

Prace na planie Deadpoola 3 zostały przerwane na początku ubiegłego tygodnia z powodu strajku aktorów w Ameryce. Nie wiadomo, kiedy zdjęcia zostaną wznowione, a uzależnione jest to od podpisania przez SAG-AFTRA nowej umowy z wytwórniami. Może to poskutkować opóźnieniem dat premier wielu filmów, w tym trzeciej części przygód Pyskatego Najemnika. Według scoopera MyTimeToShineHello fani mogą oczekiwać w filmie wiele niespodzianek, w tym pojawienie się postaci dobrze znanej fanom uniwersum Marvela, która stanie do walki z Deadpoolem i Wolverinem.

Deadpool 3 z zaskakującym złoczyńcą. Marvel sięgnął po postać znaną z MCU

Scarlet Witch czy Ultron – która postać wróci w Deadpoolu 3 jako antagonista?

Zdaniem scoopera w Deadpool 3 głównym antagonistą będzie bohater, który pojawił się już wcześniej w MCU w jednym z filmów lub seriali. MyTimeToShineHello nie ujawnił, kim jest tajemnicza postać, ale szybko pojawiły się spekulacje, że Marvel będzie chciał przywrócić Scarlet Witch, którą Deadpool spotka na swej drodze, podróżując przez multiwersum.

Inną opcją jest sędzina Ravonna Renslayer grana przez Gugu Mbatha-Raw, którą poznaliśmy w serialu Loki. Jako że Deadpool będzie odwiedzał różne alternatywne światy, możemy przypuszczać, ze organizacja TVA zainteresuje się jego poczynaniami.

GramTV przedstawia:

Ostatnią z wymienianych możliwości jest wielki powrót Ultrona. Plotki o powrocie tego złoczyńcy pojawiają się od czasu Doktora Strange’a w multiwersum obłędu i wydaje się, że Marvel chce raz jeszcze wykorzystać tego antagonistę. Możliwe, że wydarzy się to już w Deadpoolu 3.

Reżyserem Deadpoola 3 jest Shawn Levy. Scenariusz napisali Rhett Reese i Paul Wernick, autorzy skryptów do poprzednich części. W obsadzie znaleźli się: Ryan Reynolds, Hugh Jackman, Emma Corrin, Brianna Hildebrand, Matthew Macfadyen, Morena Baccarin, Leslie Uggams, Karan Soni i Stefan Kapicic.

Przypomnijmy, że Deadpool 3 zadebiutuje w kinach 6 września 2024 roku.

Komentarze
1
dario
Gramowicz
29/07/2023 06:39

Myślę że to bedzie szablozebny