Deadpool 3 z jeszcze jednym głośnym powrotem. Kultowy przeciwnik Wolverine’a pojawi się w filmie

Radosław Krajewski
2023/09/07 13:00
0
0

Prawdziwe cameofest.

Trudno uwierzyć, że Deadpool 3 pomieści jeszcze jedną postać. Ale wszystko wygląda na to, że do wielu postaci znanych z oryginalnej serii o X-Menach, czy takich filmów jak Daredevil i Elektra, dołączy jeszcze jeden kultowy bohater. Według najnowszych plotek pochodzących od Daniela Richtmana, w trzeciej części przygód Pyskatego Najemnika pojawi się Sabretooth, w którego ponownie wcieli się Liev Schreiber.

Deadpool 3 z jeszcze jednym głośnym powrotem. Kultowy przeciwnik Wolverine’a pojawi się w filmie

Sabretooth wróci w Deadpool 3

Będzie więc to wersja postaci znana z kiepsko przyjętego filmu X Men Geneza: Wolverine. Schreiber nie miał okazji ponownie wcielić się w tę rolę, ale wszystko wskazuje na to, że znów zagra się w popularnego mutanta i jednego z najbardziej ikonicznych przeciwników Wolverine’a.

Co więcej, Sabretooth w filmie ma odgrywać ważniejszą rolę. Nie będzie to więc tylko cameo, ale postać otrzyma więcej scen.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Reżyserem Deadpoola 3 jest Shawn Levy. W obsadzie znaleźli się: Ryan Reynolds, Hugh Jackman, Emma Corrin, Brianna Hildebrand, Matthew Macfadyen, Morena Baccarin, Leslie Uggams, Karan Soni i Stefan Kapicic.

Deadpool 3 obecnie nie ma wyznaczonej daty premiery.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!