Deadpool 3 na nowych grafikach. Lepsze spojrzenie na alternatywne wersje Pyskatego Najemnika

Radosław Krajewski
2024/04/15 08:00
0
0

To będą naprawdę szalone warianty Deadpoola.

Deadpool & Wolverine nie doczekał się jeszcze nowego zwiastuna, ale regularnie do sieci trafiają nowe grafiki promujące nadchodzący film Marvela. W ubiegłym miesiącu mogliśmy zobaczyć, że w filmie pojawi się kilka zwariowanych alternatywnych wersji Deadpoola. Na jednej z najnowszych grafik możemy przyjrzeć im się z bliska.

Deadpool 3 na nowych grafikach. Lepsze spojrzenie na alternatywne wersje Pyskatego Najemnika

Deadpool 3 – nowe grafiki prezentują alternatywne wersje bohatera

Na poniższej grafice możemy zobaczyć Dogpoola, Kid Deadpoola, Babypoola i Headpoola, którzy posiadają charakterystyczny czerwono-czarny strój Pyskatego Najemnika. Zdecydowanie najdziwniejszym z nich wszystkich jest Headpool, czyli latająca czaszka, posiadająca czapkę ze śmigłem.

Na pozostałych pracach obok Deadpoola możemy ponownie zobaczyć Wolverine’a w swoim charakterystycznym żółto-niebieskim stroju. Będzie to pierwszy aktorski film, w którym Logan założy swój najpopularniejszy kostium.

GramTV przedstawia:

Reżyserem filmu jest Shawn Levy, twórca Nocy w muzeum, Free Guy i Projekt Adam. W obsadzie znaleźli się: Ryan Reynolds, Hugh Jackman, Emma Corrin, Brianna Hildebrand, Matthew Macfadyen, Morena Baccarin, Leslie Uggams, Karan Soni, Jennifer Garner, Shioli Kutsuna, Rob Delaney i Stefan Kapicic.

Przypomnijmy, że Deadpool & Wolverine zadebiutuje w kinach już 26 lipca 2024 roku.

Deadpool 3 – nowe grafiki prezentują alternatywne wersje bohatera, Deadpool 3 na nowych grafikach. Lepsze spojrzenie na alternatywne wersje Pyskatego Najemnika
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!