Dead Space Remake z datą premiery. Gra zachwyca na nowych fragmentach rozgrywki

Mikołaj Ciesielski
2022/05/13 07:15

Deweloperzy z EA Motive ujawnili, kiedy odświeżona wersja produkcji Visceral Games trafi do sprzedaży.

Dead Space Remake z datą premiery. Gra zachwyca na nowych fragmentach rozgrywki

Zgodnie z zapowiedziami wczoraj wieczorem odbyła się kolejna transmisja live poświęcona grze Dead Space Remake. W trakcie prezentacji deweloperzy opowiedzieli nieco o procesie odświeżania oprawy wizualnej, ale nie to było główną atrakcją wydarzenia. Studio EA Motive ujawniło bowiem datę premiery wspomnianej produkcji, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, że Dead Space Remake trafi do sprzedaży dokładnie 27 stycznia 2023 roku.

„Tworzenie tego remake’u było dla nas świetną zabawą, ponieważ jesteśmy prawdziwymi fanami serii i chcemy traktować ją z szacunkiem, na jaki zasługuje. […] Nie możemy się doczekać, aż gracze, zarówno ci starsi, jak i nowi, zobaczą, jak poprawiliśmy oryginalne doświadczenia w remake’u, aby były one równie niezwykłe dla tej generacji” – powiedział Philippe Ducharme, starszy producent tytułu.

To jednak nie koniec dobrych informacji. W trakcie transmisji deweloperzy nie tylko zabrali nas za kulisy powstawania produkcji, ale także zaprezentowali blisko 4-minutowy gameplay z Dead Space Remake. Opublikowane fragmenty rozgrywki pokazują, że zarówno fani oryginału, jak i miłośnicy mrocznych gier w klimatach science fiction mają na co czekać. Wspomniany materiał oraz zapis całego live’a znajdziecie na dole wiadomości.

Na koniec przypomnijmy, że Dead Space Remake zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Warto pamiętać, że pod względem fabuły oraz głównych założeń w mechanice rozgrywki odświeżona wersja gry pozostaje wierna oryginałowi.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!