Dead Space Remake na nowym porównaniu. Ogromny skok jakości oprawy wizualnej

Radosław Krajewski
2022/03/12 19:00
1
0

W sieci pojawiło się nowe porównanie remake’u Dead Space’a z oryginałem.

Wczoraj odbyła się kolejna prezentacja Dead Space Remake, czyli zapowiedzianej w lipcu ubiegłego roku odświeżonej wersji kultowego horroru od Visceral Games. Twórcy z Motive Studios potwierdzili, że gra zadebiutuje dopiero na początku 2023 roku, pokazując postęp prac na nowych fragmentach z rozgrywki. Na nowe porównania między remakiem a wersją z 2008 roku nie musieliśmy długo czekać i pojawił się nowy film prezentujący zmiany w oprawie graficznej nowej wersji z oryginalną produkcją.Dead Space Remake na nowym porównaniu. Ogromny skok jakości oprawy wizualnejPoza tak oczywistymi zmianami jak wyższa rozdzielczość tekstur, nowe oświetlenie i lepsze cienie, remake zaoferuje również nieco inny styl graficzny, niż poprzednia wersja Dead Space. Gdy w oryginalnym tytule dominowały brązowe barwy, tym razem twórcy zaprezentują styl graficzny oparty na zieleni, który charakteryzował drugą odsłonę cyklu. Możemy również zauważyć zmiany graficzne w interfejsie. Porównanie zobaczycie poniżej.

Przypomnijmy, że Dead Space Remake pojawi się wyłącznie na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X i PlayStation 5.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Tsalimon
Gramowicz
12/03/2022 20:07

Czy ktoś z developerów widział to, co tu zrobił ? W pierwszej minucie ten odrzut w tej broni wygląda jakby to była guma przyklejona do ściany i ktoś ja naciągał lol