Dead Space Remake na kolejnym porównaniu z oryginałem. Duże zmiany nie tylko w grafice

Radosław Krajewski
2022/05/13 19:00

Nowe porównanie remake’u pokazuje, że gra przeszła zmiany nie tylko w oprawie graficznej.

Wczoraj odbyła się kolejna prezentacja Dead Space Remake, nad którą pracuje EA Motice. Studio zaprezentowało nowy gameplay oraz szczegóły dotyczące rozgrywki. Zdradzili również datę premiery, którą Electronic Arts ustaliło na 27 stycznia 2023 roku. Na przedstawionym zapisie rozgrywki możemy zobaczyć kolejne zmiany, jakie zaszły względem oryginału. Nową jakość w serii potwierdza również nowe porównanie, które znajdziecie poniżej.

Porównanie przygotowane przez Cycu1 pokazuje zmiany w kolorystyce produkcje, jak również klimacie, który nieco odbiega od tego zaprezentowanego w oryginale z 2008 roku. Oprócz zmian w oprawie wizualnej remake doczeka się również modyfikacji niektórych sekwencji. Na filmie możemy zobaczyć fragment, w którym główny bohater aktywuje maszynę poprzez wykorzystanie rdzenia mocy, gdy w oryginale wystarczyło podejść do panelu sterowania. Nie wiadomo, jak wiele elementów zostało w taki sposób zmienionych, ale nawet starzy wyjadacze pierwszego Dead Space’a znajdą w remake’u pewne urozmaicenia, które uatrakcyjnią im powrót do serii.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy na koniec, że Dead Space Remake pojawi się wyłącznie na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X i PlayStation 5.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!