Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Dead Space Remake na długiej rozgrywce. Początek przygody w odświeżonej wersji

Mikołaj Ciesielski
2022/12/06 08:00

Obszerny gameplay podgrzewa atmosferę przed styczniową premierą.

Dead Space Remake na długiej rozgrywce. Początek przygody w odświeżonej wersji

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami już pod koniec przyszłego miesiąca na rynku zadebiutuje Dead Space Remake. Tymczasem w sieci pojawił się kolejny dość obszerny gameplay ze wspomnianej produkcji, który pozwala zainteresowanym sprawdzić, jak odświeżona wersja przygód Isaaca Clarka prezentuje się w akcji. Jedno jest pewne – zarówno fani oryginału, jak i wszyscy miłośnicy grozy w klimatach science fiction mają na co czekać.

Do sieci trafiło kilkanaście minut rozgrywki z Dead Space Remake

Trwający ponad 18 minut gameplay przedstawia sam początek przygody. Całość rozpoczyna się od scenki przerywnikowej, a następnie widzimy, jak główny bohater wraz ze swoim oddziałem wkracza na pokład statku USG Ishimura. Sytuacja szybko się jednak komplikuje, a Isaac Clark rozpoczyna walkę o przetrwanie. Materiał pokazuje również moment zdobycia piły plazmowej oraz pierwsze starcia z nekromorfami. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Rutynowa misja naprawcza inżyniera Isaaca Clarke’a i reszty załogi USG Kellion szybko zmienia się w walkę o przetrwanie i ujawnienie prawdy o koszmarnej sytuacji na pokładzie. Rozbudowane doświadczenie fabularne pozwoli ci odkryć mroczne tajemnice kryjące się za fasadą zdarzeń na USG Ishimura dzięki nagraniom pechowych członków załogi statku i spotkaniom z nielicznymi z nich, którzy zdołali przetrwać – czytamy w opisie gry na Steam.

Na koniec przypomnijmy, że Dead Space Remake zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Produkcja ma zadebiutować na wymienionych platformach 27 stycznia 2023 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi gry dla wersji PC.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!