DC Comics prezentuje swoje tegoroczne filmy. Nowe fragmenty Black Adam i Aquamana 2

Radosław Krajewski
2022/02/11 19:30

Warner Bros. i DC Comics wypuściły materiał prezentujący tegoroczne hity studia. Nie zabrakło nowych fragmentów Black Adam, The Flash i Aquamana 2.

Świat potrzebuje bohaterów, a przynajmniej filmów z popularnymi komiksowymi postaciami, których w tym roku nie zabraknie. DC Comics wraz z Warner Bros. przyszykowali na ten rok bardzo mocne zestawienie, które zaprezentowali w najnowszym promocyjnym filmie. Oprócz zbliżającego się The Batman, swoją premierę będzie miał również Black Adam, The Flash oraz Aquaman and the Lost Kingdom. Wszystkie te produkcje zostały zaprezentowane na poniższym materiale, które zawierają nowe fragmenty z tychże filmów.DC Comics prezentuje swoje tegoroczne filmy. Nowe fragmenty Black Adam i Aquamana 2DC Comics zaprezentowało nowe sceny z Black Adam, na którym możemy zobaczyć nie tylko głównego bohatera granego przez Dwayne’a Johnsona w akcji, ale również członków Justice Society of America, z którymi będzie musiał się zmierzyć. Zwiastun zaprezentował wygląd Atom Smashera, w którego wciela się Noah Centineo, oraz Doktora Fate’a, granego przez Pierce’a Brosnana.

Materiał prezentuje również zupełnie nowy kostium Flasha, a także nowe fragmenty z drugiej części Aquamana. Film promocyjny zobaczycie poniżej, wraz z najciekawszymi ujęciami prezentującymi bohaterów nadchodzących superbohaterskich widowisk od DC Comics.

GramTV przedstawia:

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!