Days Gone na genialnym cosplayu od Maula. Twórczyni gry zachwycona

Radosław Krajewski
2021/09/07 11:55
1
0

Maul Cosplay to jeden z najpopularniejszych cosplayerów, który kolejny raz zachwycił swoją pracą.

Sony nie jest zainteresowane produkcją drugiej części Days Gone, nawet po świetnym przyjęciu gry na komputerach osobistych. Bend Studio podziękowało fanom za wsparcie, jednocześnie ogłaszając, że rozpoczynają pracę nad zupełnie nową marką. Jednak fani produkcji tak łatwo nie dadzą o niej zapomnieć, a wśród nich jest popularny Maul Cosplay, który zasłynął z wcielania się w Geralta z trzeciej części Wiedźmina od CD Projekt RED. Teraz cosplayer zachwycił swoją najnowszą pracą, w której wcielił się w Deacona.Days Gone na genialnym cosplayu od Maula. Twórczyni gry zachwyconaW komentarzach pod zdjęciami wiele osób chwali Maula za najlepiej przygotowany cosplay z Days Gone. Gracze zachwyceni są dbałością o detale, niezwykle wierny wygląd bohatera oraz klimat zdjęć, który przywołuje w pamięci obrazki z samej gry. Sam cosplayer przyznał, że uwielbia grę Bend Studio i jest to jego jedna z jego ulubionych prac, ponieważ mógł mieć w niej brodę, czapkę i usiąść za sterami motocyklu.

Rewelacyjny cosplay skomentowała Sasha Warren, która miała okazję pracować nad Days Gone:

Normalnie nie komentuje takich rzeczy, ale wykonałeś niesamowitą robotę. Pracowałam nad Days Gone i nawet po wpatrywaniu się w grę przez tysiące godzin myślałam, że to zdjęcie z gry. Ale ty to przebiłeś! Nawet drobne szczegóły, takie jak sposób noszenia czapki i radio. A motocykl wygląda niesamowicie! Naprawdę świetnie to zrobiłeś i cieszę się, że pokochałeś tę grę na tyle, że włożyłeś w to tyle miłości i troski. Dziękuję, że kochasz Days Gone.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Days Gone zadebiutowało pierwotnie 26 kwietnia 2019 roku wyłącznie na konsolach PlayStation 4. Na komputerach osobistych gra pojawiła się 18 maja bieżącego roku.

Komentarze
1
Kenjiro
Gramowicz
08/09/2021 21:34

Szacunek za detale, naprawdę robi wrażenie.