Poznaliśmy datę premiery Black Book – gry RPG ze słowiańską mitologią w tle

Mikołaj Ciesielski
2021/07/23 09:15
1
0

Produkcja rosyjskiego studia Morteshka zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Poznaliśmy datę premiery Black Book – gry RPG ze słowiańską mitologią w tle

O Black Book, czyli grze RPG osadzonej w carskiej Rosji ze słowiańską mitologią w tle, informowaliśmy Was już w maju ubiegłego roku. Wówczas deweloperzy uruchomili kampanię crowdfundingową oraz udostępnili wersję demonstracyjną na platformie Steam. Wczoraj natomiast dowiedzieliśmy się, że pełna wersja wspomnianego tytułu zadebiutuje na rynku już 10 września bieżącego roku. Gra dostępna będzie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Black Book to mroczna przygoda RPG osadzona w świecie, w którym rzeczywistość przenika się z mitami. Wciel się w postać młodej czarodziejki, walcz z siłami zła i pomagaj zwykłym ludziom, przemierzając wiejskie obszary Rosji w epoce panowania carów” – czytamy w opisie produkcji na platformie Steam.

Podczas rozgrywki wcielamy się w Wasylię – młodą czarodziejkę, której ukochany zginął w tajemniczych okolicznościach. Bohaterka nie może pogodzić się ze stratą. Przepełniona rozpaczą kobieta odnajduje Czarną Księgę, czyli demoniczny artefakt rzekomo spełniający dowolne życzenie osoby, która odnajdzie jego siedem pieczęci. Twórcy obiecują, że Black Book dostarczy interesującą i angażującą historię, która wystarczy na około 20 godzin zabawy. Tymczasem rzućcie okiem na najnowszy zwiastun.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Gregario
Gramowicz
24/07/2021 02:12

Oprawa wizualna nie powala, ale zobaczymy co z tego wyjdzie.