Dark Souls Pro Skater. Nietypowe połączenie dwóch gier wielkim hitem sieci

Radosław Krajewski
2023/07/05 12:45
0
0

Dark Souls nigdy wcześniej nie oferował dynamiczniejszej rozgrywki.

Popularna gra FromSoftware łączona była z wieloma głośnymi produkcjami, ale mało kto wyobrażał sobie połączenie Tony Hawk's Pro Skater z Dark Soulsem. A jednak, jeżeli nawet nie marzyliście, aby w krainie Lordran nabijać punkty za backflipy i inne kickflipy, to ten film z rozgrywki Was do tego przekona.

Dark Souls Pro Skater. Nietypowe połączenie dwóch gier wielkim hitem sieci

Dark Souls Pro Skater podbił internet

Użytkownik Twittera o nicku Plathanos udostępnił film zatytułowany Dark Souls Pro Skater, który prezentuje krainę znaną z Dark Souls, w której pojawiły się różne rampy, po których można jeździć na desce. Krótkie wideo, które w zaledwie dzień zebrał ponad 11 milionów wyświetleń, prezentuje połączenie dwóch modów do gry Tony Hawk's Pro Skater 1+2.

Na poniższym nagraniu możemy zobaczyć, jak w akcji prezentują się modyfikacje Firelink Shrine oraz Solaire (Dark Souls). Chociaż oba mody nie są niczym nowym i pierwszy z nich zadebiutował jeszcze w 2019 roku, zaś drugi dwa lata temu, to dopiero teraz odkryto, że w połączeniu ze sobą tworzą niesamowitą rozgrywkę, w której wojownik Solaire of Astora robi triki na desce w lokacji Firelink Shrine z pierwszej części Dark Souls, szalejąc niczym Tony Hawk w swoich najlepszych latach.

GramTV przedstawia:

W komentarzach pod postem ludzie zachwyceni są gameplayem z Dark Souls Pro Skater. Niektórzy nawet uważają, że chcieliby otrzymać pełnoprawną grę lub przynajmniej licencjonowane areny z Dark Souls i innych gier FromSoftware w nowej części Tony Hawk's Pro Skater.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!