Dark Envoy nie pojawi się w tym roku. Polskie taktyczne RPG zalicza opóźnienie

Mikołaj Ciesielski
2022/09/03 15:00

Wygląda na to, że nowa produkcja studia Event Horizon potrzebuje nieco więcej czasu.

Dark Envoy nie pojawi się w tym roku. Polskie taktyczne RPG zalicza opóźnienie

Dark Envoy, czyli nowe taktyczne RPG od twórców ciepło przyjętego Tower of Time, zapowiedziano w sierpniu 2019 roku. W maju wiele wskazywało na to, że produkcja jest na dobrej drodze do premiery, ponieważ deweloperzy ze studia Event Horizon poinformowali o nawiązaniu współpracy z firmą Asmodee Digital, która zajmie się wydaniem tytułu. Tymczasem okazuje się, że na wspomniane dzieło polskich deweloperów przyjdzie nam jeszcze nieco poczekać.

Premiera Dark Envoy dopiero w 2023 roku

Dotychczas informowano, że Dark Envoy zadebiutuje na rynku jeszcze w tym roku. Tymczasem na karcie produktu na platformie Steam widnieje już informacja, że premiery gry powinniśmy spodziewać się dopiero w 2023 roku. Deweloperzy ze studia Event Horizon nie ujawnili, dlaczego podjęli taką decyzję, choć możemy zakładać, że twórcy potrzebują nieco więcej czasu na dopracowanie swojej produkcji.

Na koniec przypomnijmy, że Dark Envoy zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Nadchodząca produkcja twórców Tower of Time jest grą RPG, która łączy w sobie elementy science-fiction i fantasy. Deweloperzy zapowiadają, że tytuł zaoferuje m.in. bogatą i nieliniową fabułę, taktyczne podejście do potyczek z oponentami, a także możliwość zabawy w kooperacji z innym graczem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!