Daniel Radcliffe jednak zadebiutuje w uniwersum Marvela? Aktor może pojawić się w Deadpoolu 3

Radosław Krajewski
2023/09/11 10:35
0
0

Studio może spełnić marzenie wielu fanów.

Prace na planie Deadpoola 3 zostały przerwane przed kilkoma tygodniami z powodu strajku aktorów, ale właśnie teraz do sieci trafia sporo nowych informacji. Niedawno poznaliśmy pierwsze fabularne szczegóły filmu, która to produkcja wprowadzi widzów do Avengers: Secret Wars. Nie brakuje również kolejnych castingowych doniesień, a najnowsza plotka zadowoli wielu fanów. Według Daniela Richtmana w Deadpoolu 3 ma zagrać Daniel Radcliffe.

Daniel Radcliffe jednak zadebiutuje w uniwersum Marvela? Aktor może pojawić się w Deadpoolu 3

Daniel Radcliffe zagra Wolverine’a w Deadpoolu 3?

Informator nie ujawnił, w jakiej roli zobaczymy popularnego aktora, ale wielu widzów wierzy, że wcieli się on w alternatywną wersję Wolverine’a. Niestety nie mamy żadnych doniesień, czy Radcliffe zostałby Loganem na dłużej, czy zaliczy wyłącznie niewielki gościnny występ.

Niedawno fani aktora byli zaskoczeni jego fizyczną metamorfozą, którą zaprezentował w niedawnym czwartym sezonie serialu Cudotwórców. Wtedy wiele osób wskazywało, że aktor trenuje do roli w Marvelu i niektórzy fani widzieli go właśnie w roli głównego Wolverine’a w MCU.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Reżyserem filmu jest Shawn Levy, twórca Free Guy i Projekt Adam. W obsadzie znaleźli się: Ryan Reynolds, Hugh Jackman, Emma Corrin, Brianna Hildebrand, Matthew Macfadyen, Morena Baccarin, Leslie Uggams, Karan Soni i Stefan Kapicic.

Deadpool 3 obecnie nie ma wyznaczonej daty premiery. Film stracił datę debiutu z powodu strajków scenarzystów i aktorów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!