D23: Disney i Pixar zaprezentowali swoje nowości. Lista wszystkich zapowiedzi

Radosław Krajewski
2022/09/10 12:20
2
0

Panel poświęcony film i serialom od Disney i Pixara nie zawiódł i studia szykują ekscytujące premiery w kinach i na Disney+.

Od wczoraj trwa D23 Expo, czyli wielka impreza poświęcona markom Disneya. W nocy odbył się panel, na którym Disney i Pixar zaprezentowali swoje nadchodzące produkcje. Już wcześniej informowaliśmy o pierwszym zwiastunie aktorskiej wersji Małej Syrenki, a teraz prezentujemy Wam krótkie podsumowanie, w którym znajdziecie wszystkie ogłoszone filmy i seriale, wraz z pierwszymi materiałami i datami premier. Na samym dole znajdziecie dwie ściągawki, na których sprawdzicie, za jakie tytuły konkretnie odpowiada jakie studia, a także kiedy możemy spodziewać się premiery filmów i seriali w kinach lub na platformie Disney+.

D23: Disney i Pixar zaprezentowali swoje nowości. Lista wszystkich zapowiedzi

Warto również wspomnieć, że w przyszłym roku Disney będzie obchodził swoje stulecie istnienia. Z tej okazji powstało nowe animowane intro studia, które będzie zawierało graficzną celebrację aż stu lat działalności w przemyśle filmowym. Możecie je zobaczyć na poniższych zwiastunach.

D23 – wszystkie zaprezentowane nowości od Disneya i Pixara

 • Hokus Pokus 2 otrzymało nowy zwiastun oraz plakat. Premiera już 30 września na Disney+.
D23 – wszystkie zaprezentowane nowości od Disneya i Pixara, D23: Disney i Pixar zaprezentowali swoje nowości. Lista wszystkich zapowiedzi
 • Disney zaprezentował również nowy zwiastun i plakat Disenchanted, czyli kontynuacji Zaczarowanej z 2007 roku. Film zadebiutuje na Disney+ już 24 listopada.
 • Piotruś Pan i Wendy to kolejny aktorski remake Disneya. Premiera w 2023 roku na Disney+.
Wczytywanie ramki mediów.
 • Prequel Króla Lwa doczekał się oficjalnego tytułu, który brzmi Mufasa: The Lion King. Za reżyserię odpowiada Barry Jenkins. Premiera w 2024 roku w kinach.
Wczytywanie ramki mediów.
 • Disney zaprezentował również logo aktorskiej wersji Królewny Śnieżki. Kinowej premiery doczekamy się dopiero w 2024 roku.
Wczytywanie ramki mediów.
 • Pixar udostępnił pierwsze spojrzenie na dwójkę głównych bohaterów filmu Elemental. Poniżej zobaczycie, jak prezentuje się Ember i Wade. Premiera w kinach została wyznaczona na 16 czerwca 2023.
Wczytywanie ramki mediów.
 • Pixar zapowiedział również nowy serial zatytułowany Win or Lose. Produkcja zadebiutuje na Disney+ w 2023 roku.
Wczytywanie ramki mediów.
 • Na wiosnę 2024 roku Pixar przygotował swój kolejny film zatytułowany Elio. Historia skupi się na pewnym chłopcu, który zostaje przetransportowany przez galaktykę i pomylony z międzygalaktycznym ambasadorem planety Ziemia.
Wczytywanie ramki mediów.
 • Powstaje W głowie się nie mieści 2, czyli kontynuacja wielkiego hitu Pixara z 2015 roku. Film wyreżyseruje Kelsey Mann, który ma na koncie wyłącznie krótkometrażowe produkcje dla studia. Premiera latem 2024 roku.
Wczytywanie ramki mediów.
 • Iwájú to zupełnie nowy serial przygotowywany przez zewnętrzne studio Kugali we współpracy z Pixarem. Produkcja przeniesie nas do futurystycznej wersji Lagos w Nigerii. Premiera w 2023 roku na Disney+.
Wczytywanie ramki mediów.
 • Dziwny świat doczekał się nowego zdjęcia, na którym Disney zaprezentował całą rodzinę bohaterów swojej najnowszej animacji. Premiera już 23 listopada.
Wczytywanie ramki mediów.
 • Na sam koniec Disney ogłosił swój kolejny animowany film, którym jest Wish. Film skupi się na genezie magicznych gwiazd spełniających marzenia, do których swoje życzenia składali bohaterowie wcześniejszych animacji studia. Premiera w listopadzie 2023 roku.
Wczytywanie ramki mediów.
 • Poniżej znajdziecie dwie grafiki, które prezentują, kiedy przedstawione wyżej produkcje Disneya i Pixara zadebiutują w kinach lub na Disney+.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
MisticGohan_MODED
Gramowicz
10/09/2022 14:09

Na Disneya nie ma co liczyć... tylko może jeszcze Pixar czymś zaskoczyć.

wolff01
Gramowicz
10/09/2022 13:40

Słabo to wygląda - niechciane remake które tylko wzbudzą kontrowersje albo przez castingi albo wywołując pytanie "po co?". Interesują mnie jedynie oryginalne dzieła - Elemental czy tradycyjna animacja w postaci Wish.