Czerwona nota od Netflixa z dwiema kontynuacjami. Kolejne gwiazdy dołączą do obsady

Radosław Krajewski
2022/01/13 14:50

Największy hit Netflixa otrzyma aż dwie kontynuacje. Twórcy obiecują wiele atrakcji, w tym nowe głośne nazwiska w obsadzie.

O Czerwonej nocie zrobiło się głośno na długo przed listopadową premierą. Nie tylko ze względu na atrakcyjną obsadę, w której wystąpili Dwayne Johnson, Gal Gadot oraz Ryan Reynolds, ale również ogromny budżet produkcji, wynoszący 200 milionów dolarów. Czerwona nota stała się najdroższym filmem Netflixa w historii, ale platformie ta inwestycja się opłaciła. Film potrzebował zaledwie dwóch tygodni, aby przebić wyniki oglądalności Nie otwieraj oczu z 2018 roku i stać się najchętniej oglądanym oryginalną produkcją Netflixa w historii. Co prawda wkrótce może się to zmienić na rzecz Nie patrz w górę, ale Czerwona nota wcześniej czy później wróci na fotel lidera, a to za sprawą kontynuacji, które wkrótce powstaną.Czerwona nota od Netflixa z dwiema kontynuacjami. Kolejne gwiazdy dołączą do obsadySerwis Deadline podał, że reżyser i scenarzysta Rawson Marshall Thurber już pracuje nad drugą i trzecią częścią Czerwonej noty. Najwyraźniej Netflix zobaczył potencjał w utworzeniu nowej serii i zapewnił twórcom aż dwa kolejne filmy. Prace są na wczesnym etapie i Thurber dopiero pisze scenariusze. Według planów plan zdjęciowy rozpocząć ma się na początku 2023 roku. Odległa data rozpoczęcia prac na planie związana jest z zobowiązaniami gwiazd serii przy innych produkcjach.

Szczegóły dotyczące pierwszej z kontynuacji nie są na razie znane. Źródła bliskie Deadline’owi zdradziły, że plan na serię polega na dodaniu nowych postaci do istniejącej już drużyny, znanej z pierwszej części. Możemy więc spodziewać się kolejnych gwiazd w obsadzie, choć jest na razie za wcześnie, aby spekulować, kogo możemy zobaczyć. Twórcy celują w równie imponującą i zróżnicowaną obsadę, jaką zobaczyliśmy w serii Ocean’s Eleven.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!