Cyberpunk 2077 z fotorealistyczną grafiką. Rozgrywka z graficznymi modami na RTX 4090

Radosław Krajewski
2024/01/04 16:00
0
0

Taka oprawa zarezerwowana jest tylko dla najbardziej wydanych komputerów osobistych.

Cyberpunk 2077 nie będzie dłużej rozwijany przez CD Projekt RED i gra nie doczeka się żadnej nowej zawartości ani też większych usprawnień. Z pomocą jednak przychodzą modderzy, którzy od premiery gry w grudniu 2020 roku pracują nad nowymi projektami. W tym również tymi graficznymi, które mają ulepszyć oprawę graficzną tytułu, aby sprawdzić wydajność najmocniejszych komputerów.

Cyberpunk 2077 z fotorealistyczną grafiką. Rozgrywka z graficznymi modami na RTX 4090

Cyberpunk 2077 – fotorealistyczna grafika z modami na RTX 4090

Kanał DubStepZz w ostatnim czasie zaprezentował kilka filmów z Cyberpunka 2077 z zaimplementowanymi modami graficznymi, które popychają oprawę w stronę fotorealizmu. Nie tylko pod względem wyższej rozdzielczości tekstur, czy ulepszonych cieni, ale również oświetlenia i zmiany charakterystycznej stylistyki gry na rzecz realistyczniejszych warunków pogodowych.

GramTV przedstawia:

Całość wygląda niesamowicie dobrze, chociaż niektórym zmiana palety barw w Cyberpunku 2077 z pewnością nie przypadnie do gustu. Warto nadmienić, że najnowszy film na kanale DubStepZz prezentuje rozgrywkę nawet w 8K, a wszystko to na potężnym komputerze wyposażonym w Nvidia GeForce RTX 4090. Poniżej znajdziecie kilka filmów, zaś pozostałe obejrzyjcie na kanale YouTubera w tym miejscu.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!