Premiera Cyberpunk 2077: Ultimate Edition. Aktualizacja 2.1 już dostępna

Wincenty Wawrzyniak
2023/12/05 16:30
0
1

Na rynku zadebiutowała kompletna edycja gry Cyberpunk 2077 wraz z wielką aktualizacją 2.1.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dziś – 5 grudnia – na rynku zadebiutowało Cyberpunk 2077: Ultimate Edition, czyli kompletna edycja polskiej produkcji studia CD Projekt RED, która poza podstawową wersją tytułu zawiera również wszystkie pomniejsze usprawnienia i dodatki, w tym fabularne rozszerzenie Widmo wolności. Edycja jest dostępna do kupienia w wersji cyfrowej oraz fizycznej na komputerach osobistych, a także na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Premiera Cyberpunk 2077: Ultimate Edition. Aktualizacja 2.1 już dostępna

Premiera Cyberpunk 2077: Ultimate Edition. Szczegóły

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition to pakiet zawierający podstawową wersję gry oraz utrzymany w klimacie szpiegowskiego thrillera i uznany przez krytyków dodatek fabularny Widmo wolności, jak również wszystkie udostępnione do tej pory darmowe DLC i ogromną Aktualizację 2.0. Gracze zyskują w ten sposób dostęp do wszystkiego, co Night City ma najlepsze do zaoferowania.

W skład fizycznego wydania w zależności od preferowanej platformy wchodzą:

  • płyta z podstawową wersją gry oraz aktualizacją 2.0, razem z kodem umożliwiającym pobranie dodatku Widmo wolności (PlayStation 5);
  • płyta z podstawową wersją gry oraz aktualizacją 2.0 oraz dodatkiem Widmo wolności (Xbox Series X/S);
  • kod do wykorzystania na platformie GOG.com umożliwiający pobranie najnowszej wersji gry Cyberpunk 2077 wraz z dodatkiem Widmo wolności (PC).

Cyberpunk 2077 – premiera aktualizacji 2.1

Równocześnie na rynku zadebiutowała wyczekiwana aktualizacja 2.1:

To jednak nie koniec nowości — dostępna od dziś darmowa Aktualizacja 2.1 dla Cyberpunka 2077 wprowadza do gry kolejne usprawnienia oraz całkowicie nową zawartość, m.in. w pełni funkcjonalne metro NCART, radioport służący do swobodnego słuchania muzyki ze stacji radiowych w grze także poza pojazdami, nowe formy spotkań z partnerami i partnerkami, nowe pojazdy, w tym unikalny model Porsche 911 Cabriolet, usprawnienia modelu jazdy na motocyklu i wiele więcej!

(...) Aktualizacja 2.1 jest już dostępna za darmo dla wszystkich osób posiadających Cyberpunka 2077 w wersji na konsole Xbox Series X|S, PlayStation 5 oraz na PC.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Cyberpunk 2077 zadebiutował 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a także (w ubiegłym roku) na PlayStation 5 oraz Xbox Series X. Cyberpunk 2077: Widmo wolności zostało udostępnione 26 września na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!