Cyberpunk 2077: Ultimate Edition – dysk z Phantom Liberty tylko na Xbox Series X

Wincenty Wawrzyniak
2023/11/22 07:30
0
0

Jeden z przedstawicieli polskiego studia wyjaśnił, że tylko wersja na konsole Xbox Series X zaoferuje fizyczny dysk z Phantom Liberty.

Jeszcze wczoraj informowaliśmy Was o oficjalnej zapowiedzi Cyberpunk 2077: Ultimate Edition. Specjalne wydanie bestsellerowego RPG-a będzie miało swoją premierę 5 grudnia bieżącego roku w wersji cyfrowej i pudełkowej na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Niestety, dyrektor ds. społeczności globalnej, Marcin Momot, wyjaśnił pewny szczegół dotyczący wersji fizycznej, który może nie spodobać się użytkownikom pecetów oraz konsol Sony.

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition – dysk z Phantom Liberty tylko na Xbox Series X

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition – dysk z Phantom Liberty tylko na Xbox Series X/S

Okazuje się bowiem, że Phantom Liberty, czyli fabularne rozszerzenie do Cyberpunka 2077, znajduje się wyłącznie na płycie w wersji na Xboksa Series X/S. Oznacza to, iż gracze PC i PS5 będą musieli pobrać rozszerzenie za pomocą kodu znajdującego się w pudełku.

I choć nie brzmi to jak bardzo poważny problem, może być to ograniczające w szczególności dla tych, którzy mają słabsze połączenie internetowe lub należą do grupy kolekcjonerów płyt.

GramTV przedstawia:

Więcej szczegółów na temat Cyberpunk 2077: Ultimate Edition mamy poznać w nadchodzących tygodniach – nadal nie znamy ceny (według spekulacji ma to być 59,99 dolarów).

Przypomnijmy, że Cyberpunk 2077 zadebiutował 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a także (w ubiegłym roku) na PlayStation 5 oraz Xbox Series X. Cyberpunk 2077: Widmo wolności zostało udostępnione 26 września na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!