Cyberpunk 2077 – premiera darmowej aktualizacji 2.0. Ogromny patch już do pobrania

Radosław Krajewski
2023/09/21 17:20
2
0

CD Projekt RED wypuścił aktualizację 2.0 do Cyberpunka 2077.

Oczekiwana przez fanów aktualizacja do Cyberpunka 2077 trafiła już na serwery. CD Projekt RED przygotował pokaźny patch, który całkowicie zmienia niektóre mechaniki rozgrywki, przy tym dodając kilka nowych. Update wprowadza więc wiele nowości tuż przed premierą dodatku Widmo wolności, które zadebiutuje już w najbliższy wtorek, 26 września.

Cyberpunk 2077 – premiera darmowej aktualizacji 2.0. Ogromny patch już do pobrania

Cyberpunk 2077 – premiera aktualizacji 2.0

Darmowa aktualizacja 2.0 dostępna jest do pobrania dla wszystkich posiadaczy gry na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X/S i PlayStation 5. Gracze mogą liczyć na zupełnie nowy system policji, przerobione drzewko postaci i mechaniki wszczepów, dodanie możliwości walk w trakcie prowadzenia pojazdów, a także usprawnienia w sztucznej inteligencji przeciwników, oprawie graficznej, jak również wiele pomniejszych zmian w interfejsie, czy zarządzaniu przedmiotami. Bardzo długą listę zmian znajdziecie w języku polskim pod tym adresem.

Możecie kontynuować grę na obecnych zapisach, ale w celu pełnego skorzystania z wprowadzonych przez nas zmian zalecamy rozpoczęcie nowego przejścia. Od 26 września posiadacze Widma wolności będą też mieli opcję przejścia bezpośrednio do fabuły dodatku poprzez rozpoczęcie nowej gry postacią, która jest już odpowiednio zaawansowana.

Ponieważ zmiany w systemach gry są znaczące, zdecydowanie zalecamy odinstalowanie modów z wersji przed 2.0 do czasu, aż społeczność moderów je zaktualizuje. Mody w starych wersjach mogą zakłócać działanie gry na wiele sposobów, a w niektórych przypadkach powodować krytyczne błędy.

GramTV przedstawia:

Tuż przed premierą patcha CD Projekt RED zorganizowali RED Streams, na którym zaprezentowali kolejne szczegóły aktualizacji. Zapis transmisji możecie zobaczyć poniżej.

Komentarze
2
MisioKGB
Gramowicz
21/09/2023 20:54

Wyglada to wszystko kozacko, aż kusi, żeby przejść jeszcze raz podstawkę. Dodatek kupię na pewno, 99 zł to bardzo dobra cenka i to na PS Store gdzie tam zawsze lichwa.

MisticGohan_MODED
Gramowicz
21/09/2023 18:38

I znowu kosmiczne wymagania w górę.