Cyberpunk 2077 otrzymał grę w stylu Dooma. Produkcja pozwala wcielić się w Johnny’ego Silverhanda

Radosław Krajewski
2023/09/25 17:00
2
1

Nowa aktualizacja zawiera sporo niespodzianek dla fanów.

W ubiegłym tygodniu CD Projekt RED wypuścił nową aktualizację do Cyberpunka 2077 o numerze 2.0. Patch wprowadził wiele zmian, a także nowości, w tym wzruszającego easter-egga poświęconego bohaterom Cyberpunk: Edgerunners. Gracze mogą spodziewać się również lepszej oprawy graficznej, a także wydajności, co potwierdzają pierwsze porównania. Ale na fanów gry czeka jeszcze jedna niespodzianka przygotowana przez RED-ów. Gracze poinformowali, że w najnowszej aktualizacji deweloperzy wprowadzili nową grę Arasaka Tower 3D, która jest wariacją Dooma.

Cyberpunk 2077 otrzymał grę w stylu Dooma. Produkcja pozwala wcielić się w Johnny’ego Silverhanda

Arasaka Tower 3D – nowa minigra w Cyberpunku 2077

Aracde’ową strzelankę możemy znaleźć w kościele na proteinowych farmach na obrzeżach Night City (dokładną lokalizację zobaczycie na poniższym filmie). W Arasaka Tower 3D sterujemy Johnnym Silverhandem, który ma za zadanie szturmować tytułową wieżę Arasaka na kilka dekad przed wydarzeniami z Cyberpunka 2077.

GramTV przedstawia:

Gracze mogą spróbować swoich sił w prostej minigrze wyraźnie inspirowanej klasycznym Doomem. Mamy więc specjalnie stylizowaną oprawę graficzną, a także charakterystyczną dłoń z wyciągniętą bronią na samym środku ekranu. Nie wiadomo, czy automaty z grami znajdują się również w innej lokalizacji, ale możemy spodziewać się, ze fani produkcji CD Projekt RED przeszukają każdy metr kwadratowy Night City, aby odnaleźć kolejne miejsca z Arasaką Tower 3D.

Komentarze
2
Miodowy
Gramowicz
26/09/2023 15:36

W zasadzie to na pierwszy rzut oka widać, że inspiracją był Wolfenstein 3D a nie Doom.

MisticGohan_MODED
Gramowicz
25/09/2023 18:43

W tytule newsa bardziej by pasował Wolfenstein 3D, ale też można uznać.