Cyberpunk 2077 z nowym easter-eggiem. CDP RED dodał niespodziankę, która wzruszyła fanów

Radosław Krajewski
2023/09/23 16:00
0
0

Studio oddało hołd bohaterom serialu Cyberpunk: Edgerunners.

CD Projekt RED wypuścił nową aktualizację do Cyberpunka 2077 w miniony czwartek. Patch wprowadził wiele nowości, a także zmian w niektórych mechanikach, które zostały zaprezentowane na licznych porównaniach. Studio dodało także sporo niespodzianek do odkrycia przez fanów, którymi wcześniej się nie chwalili. Jeden z nich dotyczy wzruszającego hołdu dla bohaterów serialu animowanego Cyberpunk: Edgerunners.

Cyberpunk 2077 z nowym easter-eggiem. CDP RED dodał niespodziankę, która wzruszyła fanów

Cyberpunk 2077 z nowym easter-eggiem z serialu Edgerunners

Jeden z graczy na Reddicie przedstawił znaleziony easter-egg, który jak sam twierdzi „cholernie go wzruszył”. Na zdjęciach możemy zobaczyć cztery murale, które poświęcone są postaciom znanym z serialu Netflixa. Pierwszy z nich dotyczy Davida Martineza, który zginął tragicznie z rąk Adama Smashera, walcząc o szansę na ucieczkę Lucy. Druga grafika poświęcona jest Glorii Martinez, matce Davida, zaś kolejny oddaje hołd aż trzem postaciom: Pilorowi, Dorio i Maine’owi. Ostatni dotyczy Rebeki, czyli jednej z najbardziej lubianych przez fanów postaci z Cyberpunk: Edgerunners.

GramTV przedstawia:

Gracze poinformowali, że w Night City znajduje się jeszcze jeden mural, który oddaje hołd Kiwi, czyli członka gangu, który zdradził Davida. Widnieje pod nim napis: „Nauczyło mnie, żeby nigdy nie ufać nikomu w Night City”. Wygląda na to, że wszystkie grafiki zostały stworzone przez Lucię. Poniżej znajdziecie zdjęcia ze wspomnianych easter-eggów.

Cyberpunk 2077 z nowym easter-eggiem z serialu Edgerunners, Cyberpunk 2077 z nowym easter-eggiem. CDP RED dodał niespodziankę, która wzruszyła fanów
FirmAd6452/Reddit
FirmAd6452/Reddit
FirmAd6452/Reddit
FirmAd6452/Reddit
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!