Cyberpunk 2077: NIGHT CITY ALIVE – premiera modyfikacji. Ulepszone gangi

Wincenty Wawrzyniak
2023/11/01 16:00
1
0

W serwisie Nexus Mods ukazała się pierwsza wersja modyfikacji NIGHT CITY ALIVE do gry Cyberpunk 2077.

Choć spora część społeczności gry Cyberpunk 2077 zgodzi się ze stwierdzeniem, że w dniu premiery wersji 2.0 produkcja stała się tym, czym powinna być już na samym początku, tak chyba nikt nie zaprzeczy stwierdzeniu, iż CD Projekt RED wciąż ma trochę do roboty, przynajmniej jeśli chodzi o błędy i balans. Deweloperzy nie zamierzają już jednak wprowadzać żadnych większych zmian, dlatego to najwyraźniej zostało w rękach moderów. Jednym z nich jest użytkownik o pseudonimie Katane1991.

Cyberpunk 2077: NIGHT CITY ALIVE – premiera modyfikacji. Ulepszone gangi

Cyberpunk 2077 – bardziej dynamiczne Night City dzięki fanowskiej modyfikacji

Niedawno odbyła się premiera pierwszej wersji modyfikacji NIGHT CITY ALIVE autorstwa wspomnianego użytkownika, dzięki której tytułowe miasto ma stać się bardziej dynamiczne. Prawdopodobnie największą atrakcją jest to, iż członkowie gangów uzyskali umiejętność poruszania się po mieście, np. samochodami. Co ciekawe, wszystko zależy również od stosunków między poszczególnymi gangami, które mogą wpłynąć na podejmowane przez nich decyzje.

Oprócz tego mieszkańcy Night City są bardziej agresywni, jeśli chodzi o reagowanie na popełniane przez nas lub przez innych przestępstwa. Zmiana zaszła też w zachowaniu policji względem gangów – teraz funkcjonariusze policji mogą niektóre z nich ignorować, a inne ścigać.

GramTV przedstawia:

Modyfikacja wymaga posiadania dodatku Phantom Liberty, a jej twórca zaleca zainstalowanie dodatkowo NCPD Prevention Police Enhancement – oba te mody mają dobrze współdziałać i zapewniać jeszcze lepsze doświadczenie.

Przypomnijmy, że Cyberpunk 2077 zadebiutował 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a także (w ubiegłym roku) na PlayStation 5 oraz Xbox Series X. Cyberpunk 2077: Widmo wolności zostało udostępnione 26 września na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
01/11/2023 18:06

Ja bym chętnie powitał sandboxa w stylu Cyberpunka. Gdzie gangi mają swoje terytorium o które można walczyć. Gdzie ich członkowie się rozwijają. Gdzie zadania są generowane na podstawie aktualnej sytuacji. I gdzie Ty jako gracz możesz się tych zadań podejmować i wpływać na sytuacje na mapie.