Crysis Remastered bez ciepłego przyjęcia na Steam

LM
2021/09/19 15:51
0
1

Gracze nie widzą powodów sięgania do portfela po raz kolejny. Kolejne remastery serii Crysis także z opóźnieniem na Steam.

Kilka dni temu wystartowała sprzedaż Crysis Remastered w sklepie Steam i wygląda na to, że przynajmniej na razie użytkownicy platformy Valve raczej nie pokochali odświeżonej wersji kultowej strzelanki. Wydana na Steam po roku pecetowej ekskluzywności dla Epic Games Store produkcja otrzymała pozytywną notę od niespełna połowy recenzentów i raczej nie ma co liczyć na poprawę sytuacji. Wszystko przez doprawdy wyprzedzający swoje czasy oryginał.

Crysis Remastered bez ciepłego przyjęcia na Steam

Przeglądając opinie użytkowników Steam łatwo dostrzec, że wydany przez Cryteka remaster nie wnosi do gry wystarczająco wiele, by uzasadnić konieczność zakupienia gry ponownie. Szczególnie że przy okazji Crysis Remastered pojawił się bez kilku funkcji dostępnych w oryginale, a takie graficzne nowinki jak Nvidia DLSS czy ray tracing nie zawsze są odpowiednio zoptymalizowane.

GramTV przedstawia:

Sytuacji Crysis Remastered z pewnością nie poprawia też fakt, iż jeszcze w październiku na rynek trafią odświeżone wersje dwóch kolejnych odsłon serii, ale podobnie jak „jedynka”, najpierw będą dostępne tylko na Epic Games Store. Reasumując, gracze sugerują sięgnięcie po oryginał z 2007 opatrzony kilkoma modami. Miejmy nadzieję, że reszta Crysis Remastered Trilogy poradzi sobie na rynku dużo lepiej.

Komentarze
0



Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!