Crusader Kings III w świecie Gry o tron już niedługo. Data premiery modyfikacji

Wincenty Wawrzyniak
2023/03/31 22:45

Jedna z najlepszych modyfikacji do gry Crusader Kings III otrzymała wreszcie datę premiery.

Doczekaliśmy się. Społeczność gry Crusader Kings III może zacierać rączki, ponieważ jedna z najlepszych modyfikacji do produkcji Paradox Development Studio otrzymała datę premiery. Mowa tutaj o bardzo ambitnym polskim projekcie, który przeniesie akcję gry do słynnego świata Gry o tron.

Crusader Kings III w świecie Gry o tron już niedługo. Data premiery modyfikacji

Crusader Kings III: A Game of Thrones – data premiery ambitnej modyfikacji do gry

Modyfikacja pod tytułem Crusader Kings III: A Game of Thrones zadebiutuje już niedługo, bo 24 kwietnia bieżącego roku. Wówczas projekt zostanie udostępniony w ramach tzw. publicznej bety z numerem 0.1. Warto więc pamiętać, że nie jest to ostateczna wersja modyfikacji i sporo elementów nie będzie w pełni dopracowanych.

Wersja 0.1 zapewni graczom dostęp wyłącznie – przynajmniej na razie – do krainy Westeros. W planach jest oczywiście dodanie innych obszarów (w tym Essos – trwają już nad tym prace). Akcję rozpoczniemy od tzw. Wojny Uzurpatora, czyli rebelii Roberta Baratheona przeciwko królowi Aerysowi II Targaryenowi.

GramTV przedstawia:

Choć do działania modyfikacji potrzebna jest tylko podstawowa wersja gry, twórcy mimo wszystko zalecają posiadanie dodatku Royal Court. Głównie dlatego, że mod zaoferuje dodatkowe opcje związane z zawartością DLC.

Przypomnijmy jeszcze, że Crusader Kings III zadebiutowało 1 września ubiegłego roku wyłącznie na komputerach osobistych. Od tamtego czasu produkcja doczekała się dwóch dodatków: Northern Lords oraz Royal Court. Jeśli chcecie być na bieżąco, zapraszamy pod ten adres.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!