Creed 3 na pierwszych zdjęciach. Niesamowita przemiana Jonathana Majorsa

Radosław Krajewski
2022/04/04 15:00
0
0

Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z planu trzeciej części Creeda.

Po czteroletniej przerwie seria Creed powróci wraz z trzecią częścią. Przed rokiem wytwórnia MGM zaplanowała premierę filmu na 23 listopada bieżącego roku. Czas więc najwyższy, abyśmy poznali nowe szczegóły dotyczące produkcji. Na oficjalne materiały będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, ale niedawno do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z planu. Możemy na nich zobaczyć umięśnionego Jonathana Majorsa.

Creed 3 na pierwszych zdjęciach. Niesamowita przemiana Jonathana Majorsa

Aktor oficjalnie dołączył do projektu w czerwcu 2021 roku. Creed 3 będzie dla aktora udziałem w kolejnej wielkiej serii po jego przygodzie w uniwersum Marvela. Przypomnijmy, że Majorsa zobaczymy w przyszłym roku w trzeciej części Ant-Mana, wcześniej zaś pojawił się w serialu Loki. Gwiazdor przeszedł niesamowitą metamorfozę fizyczną, której efekty możemy zobaczyć na poniższych zdjęciach. Aktor wiele miesięcy spędził na siłowni, aby zyskać sylwetkę godną pięściarza. Według wcześniejszych informacji Majors wcieli się w głównego przeciwnika dla Creeda.

GramTV przedstawia:

Scenariusz do filmu napiszą Keenan Coogler i Zach Baylin na podstawie historii stworzonej przez Ryana Cooglera. W trzeciej części powrócą Tessa Thompson oraz Phylicia Rashad. W nowej odsłonie Creeda nie zobaczymy Sylvestra Stallone’a jako Rocky’ego Balboa, który rok temu ogłosił, że film powstanie, ale bez jego udziału.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!