Trzecia odsłona Creeda z oficjalną datą premiery. Kto wyreżyseruje film?

Radosław Krajewski
2021/03/11 12:15
0
0

Wytwórnia MGM rozpoczyna prace nad Creedem 3. Wyznaczyli już datę premiery i potwierdzili krążące plotki wokół reżysera produkcji.

Trzecia odsłona Creeda z oficjalną datą premiery. Kto wyreżyseruje film?Creed 3 oficjalnie w produkcji! MGM rozpoczęło prace nad filmem, które rozpoczną się jeszcze w tym roku. Wytwórnia wyznaczyła datę premiery na 23 listopada 2022 roku. Studio najwyraźniej nie przewiduje żadnych opóźnień z powodu pandemii przy kręceniu filmu i zgodnie z tradycją, chce wypuścić film do kin w okresie amerykańskiego Święta Dziękczynienia. Przy dwóch poprzednich częściach ten plan nie zawiódł i pierwsza odsłona zgarnęła 173,5 miliona dolarów, zaś druga ponad 214 miliona USD.

Zgodnie z wcześniejszymi plotkami na stołku reżyserskim zasiądzie gwiazda serii Michael B. Jordan. Aktor zadebiutuje w roli reżysera tym filmem. Wytwórnia musi mieć do niego pełne zaufanie, powierzając mu tak odpowiedzialną funkcję. Przypomnijmy, że podobną drogę przeszedł Sylvester Stallone, który miał okazję wyreżyserować już drugą część Rocky’ego. Nie wiadomo, czy reżyserski debiut nie pokrzyżuje planów Warner Bros., które szuka odtwórcy roli Supermana do nowego filmu. Według wstępnych informacji, to właśnie Michael B. Jordan był brany pod uwagę do tytułowej roli w superbohaterskiej produkcji.

GramTV przedstawia:

Scenariusz napiszą Keenan Coogler i Zach Baylin na podstawie historii stworzonej przez Ryana Cooglera. W trzeciej części powrócą Tessa Thompson oraz Phylicia Rashad. Nie wiadomo, czy w filmie zobaczymy Sylvestra Stallone’a jako Rocky’ego Balboa. Aktor wielokrotnie wypowiadał się przy okazji premiery Creeda II, że definitywnie kończy z tą rolą.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!