Co stanie się z Supermanem po filmie Flash? Zła wiadomość dla fanów Cavilla

Radosław Krajewski
2022/04/13 12:50
1
0

Nowe plotki potwierdzają doniesienia sprzed kilku miesięcy w sprawie Supermana w uniwersum DC Comics.

Co jakiś czas do sieci trafiają nowe doniesienia o przyszłości Supermana w uniwersum DC Comics. Jeszcze w sierpniu ubiegłego roku podawano, że Henry Cavill może powrócić do swojej ikonicznej roli i to już w filmie o Flashu. Jednak na początku tego roku pojawiły się informacje, że produkcja całkowicie wymaże filmy Snydera, które przestaną być traktowane jako kanoniczne. Studio zamierza stworzyć nową drużynę Ligi Sprawiedliwości, bez Batmana Bena Afflecka i Supermana Henry’ego Cavilla. Teraz te informacje mogły się potwierdzić za sprawą popularnego scoopera.

Co stanie się z Supermanem po filmie Flash? Zła wiadomość dla fanów Cavilla

Viewer Anon z niewiadomych przyczyn skasował post, w którym ujawnił, że Flash będzie zawierał scenę po napisach, która jasno wskazuje, że Superman nie istnieje w głównym świecie uniwersum DC Comics. Podobno scena prezentuje dialog Barry’ego Allena, który wspomina Aquamanowi o Supermanie. Ten jednak nie ma pojęcia, kim jest ta postać. Jeżeli te plotki się potwierdzą, oznacza to, że studio nie zamierza kolejny raz sięgać po Supermana w wykonaniu Cavilla i przynajmniej przez dłuższy czas, nie zobaczymy aktora w tej roli. Według wcześniejszych doniesień miejsce Człowieka ze Stali przejmie Supergirl, grana przez Sashę Calle.

GramTV przedstawia:

Taka praktyka nie może jednak dziwić, gdyż w ubiegłym roku zapowiedziano aż dwie nowe produkcje o Supermanie. W jednej z nich głównym bohaterem będzie Calvin Ellis, zaś w drugim projekcie, za który odpowiada Michael B. Jordan, poznamy historie Val-Zoda. DC Comics musiało więc zredukować liczbę Kryptończyków i z listy ostatecznie wykreślono Supermana z filmów Zacka Snydera.

Reżyserem The Flash jest Andy Muschietti, twórca horrorów Mama oraz dwóch części To. Za scenariusz odpowiada Christina Hodson, która ma w swoim dorobku prace nad Bumblebee i Ptakami nocy. W obsadzie znaleźli się: Ezra Miller, Ben Affleck, Michael Keaton, Kiersey Clemons, Maribel Verdu, Ron Livingston oraz Sasha Calle. Niedawno Flash został opóźniony o kilka miesięcy z powodu nowego harmonogramu premier DC Comics. Film pojawi się w kinach dopiero 23 czerwca 2023 roku.

Komentarze
1
Headbangerr
Gramowicz
13/04/2022 14:53

Coś to DCEU nie może nabrać spójnej i jednolitej formy.