Cliff Bleszinski wskazał reżysera i wykonawcę głównej roli w filmie Gears of War

Krzysztof Żołyński
2023/11/07 09:28
0
0

Twórca Gears of War, Cliff Bleszinski ma swoich faworytów do roli reżysera oraz głównego bohatera.

Jedyne co w tej chwili wiadomo na temat adaptacji filmowej Gears of War to fakt, że powstaje. Netflix, który zabezpieczył sobie prawa do realizacji filmów i seriali związanych z tą franczyzą nie informuje o rozwoju nowych projektów. Pojawiła się jedynie informacja, że poza filmem, bądź serialem aktorskim, mają powstać produkcje animowane.

Cliff Bleszinski wskazał reżysera i wykonawcę głównej roli w filmie Gears of War

Kto wyreżyseruje film Gears of War?

Zack Snyder wyraził zainteresowanie udziałem w produkcji filmu, a Cliff Bleszinski zdradził w jednym z wywiadów, że bardzo chętnie zobaczyłby go za kamerą.

Szczerze mówiąc, myślę, że Zack Snyder jest niesamowitym reżyserem i wiele jego filmów to znakomite realizacje. Tworząc 300 zdefiniował cały gatunek. Myślę, że byłby świetny w tej roli.

GramTV przedstawia:

Cliff Bleszinski ma też swój typ, jeśli chodzi o obsadę głównego bohatera. Jest przekonany, że idealnym człowiekiem do tego zadania jest Dave Bautista. Zresztą sam aktor nie ukrywa, że bardzo chętnie wziąłby udział w tym filmie.

Kto zagra główną rolę w filmie Gears of War od Netflixa?

Pomyślcie tylko, Dave Bautista ubrany w zbroję Gearsów. Aktor udowodnił wielokrotnie swoją wartość, począwszy od Blade Runnera, aż po rolę Draxa. Myślę, że jest idealny do tej roli. Mam nadzieje, że przyjmie tę rolę. I cieszę się, że mam coś do powiedzenia w tej sprawie.

Cliff Bleszinski rzeczywiście ma „coś do powiedzenia”, ponieważ Netflix zaprosił go do udziału w realizacji ekranizacji stworzonej przez niego gry jako konsultanta. Dlatego można liczyć, że uda mu się zrealizować marzenia i zarówno reżyser, jak i aktor zostaną zatrudnieni.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!