Clash II - polska strategia turowa debiutuje we wczesnym dostępie. Oto zwiastun

DK
2022/10/24 18:55
0
0

Na filmiku widać niewiele, ale lepszy taki niż żaden.

Sequel uznanej strategii z 1997 trafia niebawem na pecety. Data premiery tytułu w early access to 28 października. Clash II wyląduje wtedy na platformach Steam, GOG oraz Prime Bit Store. Rzeszowskie studio Prime Bit Games opublikowało niedawno nowy materiał wideo, na którym prezentuje swoją produkcję. Niestety za wiele tu nie widać, ale w sumie lepszy rydz niż nic. Filmik publikujemy na dole tej wiadomości.

Clash II - polska strategia turowa debiutuje we wczesnym dostępie. Oto zwiastun

Clash II – fabuła i mechaniki

Akcja drugiej części rozgrywa się parę lat po wydarzeniach z "jedynki". Trafimy do fantastycznej krainy Karkhan, gdzie trwa konflikt między rdzennymi mieszkańcami Starowiercami i najeźdźcami zwanymi Czystowiercami. Starowiercy, którzy niekoniecznie czują klimaty wierzeń najeźdźców, spróbują uwolnić się spod wpływów tychże.

W grze przejmiemy kontrolę nad drużyną i będziemy toczyć pojedynki z wrogimi armiami i potworami w systemie walki turowej. Aby wygrać, wykorzystamy ukształtowanie terenu i specjalne umiejętności dowódców. Poza tym mamy bronić twierdzy i zajmować wrogie fortece. Ważnym elementem strategii będzie też opracowywanie technologii i odblokowywanie unikalnych umiejętności jednostek.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!