Ciche miejsce 2 na nowym zwiastunie. Przerażająca zapowiedź letniego hitu

Radosław Krajewski
2021/05/06 15:15

Druga część Cichego miejsca otrzymała nowy zwiastun z okazji zbliżającej się premiery. Twórcy zaprezentowali nowe sceny.

Ciche miejsce 2 na nowym zwiastunie. Przerażająca zapowiedź letniego hituDługo oczekiwana kontynuacja Cichego miejsca już wkrótce trafi do kin. Produkcja pojawi się po ponad roku od pierwotnej daty premiery, ale tym razem nic nie stanie na przeszkodzie, aby pierwszy film Paramount Pictures zadebiutował tego lata zgodnie z planem. Potwierdza to wypuszczenie przez studio nowego zwiastuna filmu, w którym znalazły się niepublikowane nigdy wcześniej sceny. Na świeżym materiale Ciche miejsce 2 prezentuje się niezwykle dobrze i fani pierwszej części już mogą odliczać dni do oficjalnej premiery.

Po wydarzeniach z pierwszego filmu rodzina Abbottów musi opuścić swój dom i wyruszyć w nieznane, stawiając czoła wszelkim zagrożeniom. Kluczem do przetrwania jest cisza, gdyż na każdym kroku czają się niezwykle wrażliwe na wszelkie dźwięki potwory. Przemierzając okolicę, Abbottowie szybko przekonają się, że tajemnicze stworzenia, to nie jedyne niebezpieczeństwo, przed którym muszą uciekać.

GramTV przedstawia:

Reżyserem i scenarzystą filmu jest John Krasinski. W obsadzie znaleźli się: Emily Blunt, Cillian Murphy, Noah Jupe, Millicent Simmonds, Djimon Hounsou i Wayne Duvall. Film trafi do kin w pierwszych krajach już 28 maja. Paramount jakiś czas temu przyśpieszył premierę swojego filmu, przesuwając debiut z 17 września. W polskich kinach Ciche miejsce 2 pojawi się tydzień później, czyli 4 czerwca. Przypomnijmy, że seria nie zakończy się na najnowszym filmie. W planach twórców są już kolejne produkcje, w tym spin-offy opowiadające o innych ocalałych.

Komentarze
3
Khalid
Gramowicz
06/05/2021 19:45

Gdy widzę, że w filmie gra Emily Blunt to zawsze oglądam z zachwytem :)

MisioKGB
Gramowicz
06/05/2021 18:45
JakiśNick napisał:

1 część była idiotyczna, po dwójce nie oczekuję większego rozumu scenarzystów.

Jedynka była świetna, może oglądaliśmy dwa różne filmy?

JakiśNick
Gramowicz
06/05/2021 16:30

1 część była idiotyczna, po dwójce nie oczekuję większego rozumu scenarzystów.