Christopher Nolan: wybór Roberta Downeya Jr. do roli Iron Mana to jedna z „z najlepszych decyzji dotyczących obsady w historii kina”

Krzysztof Żołyński
2023/07/23 18:00
0
0

Christopher Nolan pochwalił niedawno pomysł, żeby obsadzić Roberta Downeya Jr. w roli Iron Mana.

Po tym jak Downey Jr. zakończył przygodę z Marvelem i otrzymując rolę w Oppenheimerze, wrócił do „prawdziwego aktorstwa”, Christopher Nolan postanowił pochwalić go za występ w roli Iron Mana. Stwierdził, że jest to „jedną z najlepszych decyzji dotyczących obsady w historii kina”.

Christopher Nolan: wybór Roberta Downeya Jr. do roli Iron Mana to jedna z „z najlepszych decyzji dotyczących obsady w historii kina”

Z pewnością przełomowy hit Marvela z 2008 roku jest jedną z ważniejszych części nowego wizerunku MCU, a Downey Jr. jako Tony Stark pomógł w jego budowie.

Robert Downey Jr. to idealny Iron Man

Robert Downey Jr. podzielił się niedawno przemyśleniami na temat swojego czasu w Marvel Cinematic Universe. Aktor, który grał Iron Mana przez 11 lat, przyznał, że martwi się, że odtwarzanie jednej roli przez tak długi czas, może wpłynąć na jego aktorstwo w dłuższej perspektywie. W rozmowie z magazynem New York Times został zapytany, czy jest tym zaniepokojony.

Tak. W stu procentach i wiedziałem, że praca z Chrisem Nolanem, będzie okazją, żeby to zmienić.

GramTV przedstawia:

W Oppenheimerze wciela się w rolę Lewisa Straussa, przewodniczącego Komisji Energii Atomowej Stanów Zjednoczonych. Nolan już kilka razy komplementował warsztat Downeya Jr. i doskonałe przygotowanie do roli.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!