Robert Downey Jr wróci jako Iron Man? Aktor pojawił się na planie Kapitana Ameryki 4

Radosław Krajewski
2023/07/06 12:50
0
0

Kolejne plotki o powrocie Tony’ego Starka.

Prace na planie Captain America: Brave New World wciąż trwają, a w ostatnich dniach na miejscu zameldował się nieoczekiwany gość. Jak poinformował Nawar Shora na swoim koncie LinkedIn, Robert Downey Jr. niedawno był obecny podczas produkcji filmu Marvela. Od razu zrodziło to spekulacje, że Tony Stark powróci i pojawi się w czwartej części Kapitana Ameryki.

Robert Downey Jr wróci jako Iron Man? Aktor pojawił się na planie Kapitana Ameryki 4

Robert Downey Jr. pojawił się na planie Captain America: Brave New World

Shora to komisarz Amerykańskiego Biura Celnego i Ochrony Granic, organizacji z siedzibą w Waszyngtonie. Mężczyzna kilka dni temu opublikował post, w którym potwierdził, że blisko jego pracy kręcony jest Captain America: Brave New World. Zaciekawiony zapytał się jednego z ochroniarzy, a ten powiedział mu, że Robert Downey Jr. był obecny na planie i jeździł różnymi supersamochodami.

Kręcą Kapitana Amerykę 4 wokół Białego Domu i niedaleko mojego biura. Byłem na szybkim spacerze, gdy zauważyłem wszystkie światła oraz sprzęt i w końcu zapytałem o to jednego z ochroniarzy. Był taki rozmowny i miły, powiedział — (SPOILER) — Robert Downey Jr. był tam zeszłej nocy i jeździli różnego rodzaju supersamochodami. Dobrze nam się rozmawiało i trochę się pośmialiśmy. Cały czas miałem nadzieję, że jakiś producent podejdzie do mnie i zażąda: “Ty! … Musisz zagrać mojego następnego superbohatera!”.

W tej chwili nie jest jasne, czy Robert Downey Jr. wyłącznie odwiedził plan Captain America: Brave New World, czy też pojawił się, aby nagrać jakieś sceny. Istnieje możliwość, że Marvel nie przywróci Tony’ego Starka do życia, a aktor został poproszony o nagranie sceny retrospekcji, która rozgrywałaby się przed wydarzeniami znanymi z Avengers: Koniec gry. Nie ma również żadnych plotek, że czwarta część Kapitana Ameryki będzie podejmowała wątek multiwersum, aby wyjaśnić, że Robert Downey Jr. mógł wcielić się w alternatywną wersję Iron Mana.

GramTV przedstawia:

Reżyserem filmu jest Julius Onah, twórca Paradoksu Cloverfield i Luce. W obsadzie znaleźli się: Anthony Mackie (Kapitan Ameryka), Danny Ramirez (Falcon), Harrison Ford (Thaddeus Ross), Carl Lumbly (Isaiah Bradley), Tim Blake Nelson (Samuel Sterns), Shira Hass (Sabra), Liv Tyler (Betty Ross) oraz Xosha Roquemore.

Przypomnijmy, że Captain America: Brave New World zadebiutuje w kinach 3 maja 2024 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!