Chorus na premierowym zwiastunie. Kosmiczna strzelanka debiutuje dziś na rynku

Mikołaj Ciesielski
2021/12/03 16:25
0
0

Widowiskowy materiał wideo przypomina o nowej produkcji Deep Silver i Fishlabs Entertainment.

Chorus na premierowym zwiastunie. Kosmiczna strzelanka debiutuje dziś na rynku

Zgodnie z zapowiedzią dziś na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation i Xbox debiutuje Chorus, czyli nowa kosmiczna strzelanka, za którą odpowiada firma Deep Silver oraz studio Fishlabs Entertainment. Twórcy postanowili przypomnieć graczom o premierze gry i opublikowali okolicznościowy zwiastun. Dynamiczny i widowiskowy materiał znajdziecie na dole wiadomości.

We wspomnianym trailerze nie zabrakło fragmentów rozgrywki, a także kilku scen przerywnikowych. Możemy więc po raz kolejny sprawdzić, jak tytuł prezentuje się w akcji. Zainteresowanych większą ilością gameplayu zapraszamy jednak do zapoznania się z opublikowanym jakiś czas temu materiałem, w którym twórcy poświęcili sporo uwagi walce, a także zaprezentowali system modyfikacji statku kosmicznego.

Na koniec przypomnijmy, że Chorus zostało opracowane z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Produkcja dostępna jest także na platformie Google Stadia. Sami twórcy określają swoje dzieło jako „ewolucję kosmicznych strzelanek”, która oferuje opowieść utrzymaną w mrocznym tonie.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!