Chernobylite – darmowe DLC Monster Hunt już dostępne na PS4 i Xbox One

Mikołaj Ciesielski
2022/01/19 10:00
0
0

Konsolowa wersja produkcji The Farm 51 doczekała się także „mega patcha”, który eliminuje sporo błędów.

Chernobylite – darmowe DLC Monster Hunt już dostępne na PS4 i Xbox One

Pod koniec października pecetowa wersja Chernobylite doczekała się darmowego dodatku „Monster Hunt. Wczoraj natomiast wspomniane rozszerzenie trafiło również do posiadaczy konsol PlayStation 4 i Xbox One. Użytkownicy sprzętów Sony i Microsoftu mogą więc cieszyć się zupełnie nową zawartością, wprowadzającą do gry trzy nowe gatunki potworów, które, zdaniem deweloperów ze studia The Farm 51, stanowią jedno z największych wyzwań w grze. Na dole wiadomości znajdziecie zwiastun DLC.

To jednak nie koniec atrakcji. Chernobylite w wersji na PlayStation 4 i Xbox One doczekał się bowiem tzw. „mega patcha”, który nie tylko eliminuje sporą liczbę błędów, ale także wprowadza znaczące poprawki do mechaniki Black Stalkerów. Twórcy podkreślają, że zmiany powstały na podstawie opinii otrzymanych od społeczności. Szczegółowy opis wspomnianej aktualizacji znajdziecie pod tym adresem.

Na koniec przypomnijmy, że pełna wersja Chernobylite zadebiutowała na komputerach osobistych pod koniec lipca ubiegłego roku, a we wrześniu trafiła na PlayStation 4 i Xbox One. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat produkcji The Farm 51, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Chernobylite – recenzja – Post-sowiecki Dante w zielonym piekle. Zachęcamy także do zapoznania się z tekstem Mateusza Mucharzewskiego: Tak powstało Chernobylite – od dokumentu VR do pełnoprawnej gry.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!