Chcesz zagrać w betę Call of Duty: Modern Warfare 2? To podaj numer telefonu

Radosław Krajewski
2022/09/15 15:15

Activision wymusza od użytkowników na PC przypisanie numeru telefonu do swojego konta.

Beta Call of Duty: Modern Warfare 2 zbliża się wielkimi krokami. Wczoraj poznaliśmy oficjalne wymagania sprzętowe wersji na komputery osobiste. Jak się jednak okazuje, gracze mogą napotkać na pewne problemy. Szczególnie ci, którzy woleliby zachować swój numer telefonu i nie podawać go Activision.

Chcesz zagrać w betę Call of Duty: Modern Warfare 2? To podaj numer telefonu

Beta CoD: Modern Warfare 2 – gracze muszą podać numer telefonu

Gracze chcący wypróbować betę najnowszej odsłony Call of Duty muszą połączyć swoje konto Battle.net lub Steam z numerem telefonu. Tym samym Activision wprowadza zabezpieczenie przeciwko cheaterom, aby utrudnić im zakładanie kolejnych kont. Po utracie konta i założeniu nowego, będą musieli również podać nowy numer telefonu, co dla niektórych oszukujących osób, może okazać się sporą przeszkodą.

GramTV przedstawia:

Choć zabezpieczenie wydaje się logiczne, to uderza również w zwykłych użytkowników. Szczególnie tych, którzy nie chcą dzielić się wrażliwymi danymi. Nie wiadomo, czy również pełna wersja gry wymagać będzie podania numeru telefonu, ale nie byłoby to zaskakujące.

Przypomnijmy, że Call of Duty: Modern Warfare 2 zadebiutuje już 28 października bieżącego roku. Produkcja zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!