Capcom jeszcze w tym roku zapowie dużą grę, na którą nie będzie trzeba długo czekać

Mikołaj Ciesielski
2023/11/27 11:55
1
0

Jeden z insiderów dzieli się planami japońskiej firmy.

Miesiąc temu Capcom przypomniał, że ma w zanadrzu jeszcze jedną dużą i „niezapowiedzianą” grę, która ma zadebiutować na rynku do końca marca 2024 roku. Wiele wskazuje na to, że wspomniana produkcja zostanie zaprezentowana w najbliższych tygodniach. Jeden z branżowych insiderów podzielił się bowiem planami japońskiej firmy.

Capcom jeszcze w tym roku zapowie dużą grę, na którą nie będzie trzeba długo czekać

Capcom szykuje się do głośnej zapowiedzi. Nowa gra japońskiej firmy ma zadebiutować w 2024 roku

Planami Capcomu podzielił się insider posługujący się pseudonimem „Dusk Golem” (znany w sieci również jako „AestheticGamer”), który jest znany z publikowania informacji związanych z grami wspomnianej firmy. Według informatora japoński wydawca jeszcze przed końcem bieżącego roku zapowie kolejną dużą grę, która ma zadebiutować na rynku w 2024 roku. „Dusk Golem” podkreślił jednak, że fani nie powinni spodziewać się prezentacji nowej odsłony serii Resident Evil.

GramTV przedstawia:

Niestety insider nie ujawnił, jaką dokładnie produkcję zamierza zapowiedzieć Capcom. Od dłuższego czasu w sieci krążą plotki, że tajemniczą grą japońskiej firmy jest nowy Monster Hunter. Na ten moment fanom nie pozostaje jednak nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne wiadomości ze strony wydawcy.

Istnieje prawdopodobieństwo, że nową produkcję Capcomu zobaczymy na The Game Awards 2023. Wspomniana impreza rozpocznie się 8 grudnia o 1:30 czasu polskiego. Na tegorocznej edycji o tytuł „Gry roku” powalczą natomiast takie tytuły jak Alan Wake 2, Baldur’s Gate III, Marvel’s Spider-Man 2, Resident Evil 4, Super Mario Bros. Wonder oraz The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Komentarze
1
BadHostile
Gramowicz
27/11/2023 17:45

Niech dadzą Resident Evil 5 VR na Questa 2/3 :P