Call of Duty: Modern Warfare 2 na nowych ujęciach z kampanii fabularnej

Mikołaj Ciesielski
2022/08/22 09:35

Zobaczcie krótki fragment rozgrywki z nadchodzącej odsłony serii Call of Duty.

Call of Duty: Modern Warfare 2 na nowych ujęciach z kampanii fabularnej

W zeszłym tygodniu poznaliśmy szczegóły dotyczące zamówień przedpremierowych gry Call of Duty: Modern Warfare 2. Okazuje się jednak, że to nie koniec atrakcji. Na oficjalnym kanale marki na YouTube pojawił się bowiem nowy materiał wideo z tegorocznej odsłony serii, w którym zaprezentowano kolejne ujęcia z kampanii fabularnej. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Tym razem fani Call of Duty mają okazję sprawdzić zaledwie 15-sekundowy i dość spokojny fragment rozgrywki. Materiał prezentuje głównego bohater gry, który przechodzi przez skalisty wąwóz, a nad jego głową przelatuje helikopter. Na końcu materiału zobaczyć można natomiast, jak protagonista spogląda na pustynię, na której znajduje się pewien konwój.

Warto pamiętać, że osoby, które zdecydują się na złożenie zamówienia przedpremierowego, będą mogły rozpocząć swoją przygodę z kampanią fabularną gry Call of Duty: Modern Warfare 2 na tydzień przed jej oficjalną premierą.

Call of Duty: Modern Warfare 2 – kiedy premiera?

Na koniec przypomnijmy, że Call of Duty: Modern Warfare 2 zadebiutuje 28 października bieżącego roku na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jak wspomnieliśmy wyżej, zainteresowani mogą już składać zamówienia przedpremierowe, dzięki którym otrzymają nie tylko wcześniejszy dostęp do kampanii fabularnej, ale także będą mogli wziąć udział we wszystkich wrześniowych beta-testach.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!