Call of Duty: Modern Warfare 2 – poznaliśmy terminy i szczegóły beta testów

Mikołaj Ciesielski
2022/08/08 08:30

Wiemy też, kiedy odbędzie się prezentacja trybu multiplayer.

Call of Duty: Modern Warfare 2 – poznaliśmy terminy i szczegóły beta testów

W zeszłym tygodniu do sieci wyciekło kilka materiałów z Call of Duty: Modern Warfare 2, które m.in. potwierdziły istnienie nowego trybu. Tymczasem Activision postanowiło nie trzymać graczy dłużej w niepewności i podzieliło się szczegółami na temat beta testów gry, a także zapowiedziało oficjalną prezentację trybu multiplayer.

Call of Duty: Modern Warfare 2 – beta testy i pokaz trybu wieloosobowego

Zgodnie z przekazanymi informacjami, w pierwszej kolejności Call of Duty: Modern Warfare 2 będą mieli okazję sprawdzić posiadacze PlayStation 4 i PlayStation 5. Gracze, którzy złożą zamówienia przedpremierowe lub otrzymają specjalny kod, będą mogli rozpocząć zabawę w dniach 16-17 września. Otwarte testy beta dla użytkowników konsol Sony odbędą się natomiast w dniach 18-20 września.

Kolejna okazja do przetestowania Call of Duty: Modern Warfare 2 pojawi się 22-23 września. Wówczas w zabawie udział będą mogli wziąć zarówno posiadacze PlayStation 4 i PlayStation 5 (otwarta beta), jak i użytkownicy konsol Xbox i komputerów osobistych (którzy otrzymali kod lub złożyli zamówienia przedpremierowe). W dniach 24-26 września odbędzie się natomiast otwarta beta na wszystkich platformach.

Call of Duty: Modern Warfare 2 – beta testy i pokaz trybu wieloosobowego, Call of Duty: Modern Warfare 2 – poznaliśmy terminy i szczegóły beta testów

Dokładnie 15 września Activision oraz deweloperzy ze studia Infinity Ward zaproszą graczy na pełnoprawną prezentację trybu multiplayer do gry Call of Duty: Modern Warfare 2. To jednak nie koniec atrakcji, jakie mają pojawić się na wydarzeniu Call of Duty Next. Zgodnie z przekazanymi informacjami, fani mogą spodziewać się również szczegółów dotyczących nowego Call of Duty: Warzone oraz kolejnych wieści na temat mobilnej wersji Call of Duty: Warzone znanej pod nazwą Project Aurora. Jest więc na co czekać.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Call of Duty: Modern Warfare 2 zadebiutuje 28 października bieżącego roku na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox. Produkcja Infinity Ward dostępna jest już w przedsprzedaży m.in. w sklepie Steam. Gracze PC, którzy są zainteresowani tegoroczną odsłoną serii Call of Duty, muszą jednak przygotować się na spory wydatek. Więcej szczegółów znajdziecie pod tym adresem.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!