W Call of Duty zapłacisz teraz nawet za dźwięki broni. Kontrowersyjne DLC do gry

Wincenty Wawrzyniak
2023/05/05 15:00
0
0

Deweloperzy zapowiedzieli nietypowe DLC, które wprowadzi do gry stare dźwięki broni z oryginalnego MW2.

Activision Blizzard oficjalnie zapowiedziało dość nietypowe DLC do gry Call of Duty: Modern Warfare II. Chodzi o Throwback Pack: ‘09 Weapon Audio Bundle. Jak sugeruje sama nazwa, dodatek ma umożliwić graczom nostalgiczny powrót do 2009 roku, a więc czasów oryginalnego Modern Warfare II poprzez przywrócenie dźwięków broni z pierwowzoru.

W Call of Duty zapłacisz teraz nawet za dźwięki broni. Kontrowersyjne DLC do gry

Nietypowe DLC do Call of Duty: Modern Warfare II

W opisie dodatku czytamy:

Słodki smak nostalgii nadchodzi wraz z Sezonem 3.

Throwback Pack: ‘09 Weapon Audio Bundle zabierze Was z powrotem do czasów pierwszego Modern Warfare 2 (2009). Zawiera również dwa schematy broni – karabin szturmowy Good ‘Ol Days oraz pistolet maszynowy Launchmann Classic – razem z zestawem znajomych akcesoriów i retro dźwięków z tej ery Call of Duty

Chcecie więcej wspomnień? Użyjcie skórki operatora Klasyczny Soap, przyklejcie na broń emblemat Zhakowany lub spójrzcie na inne zawarte w tym pakiecie przedmioty, aby znowu poczuć smak zarywania nocek, zbyt słodkich napojów gazowanych i serowych przekąsek – tak jak za dawnych czasów.

GramTV przedstawia:

Weterani mogą kojarzyć, że wspomniany Launchmann Classic najprawdopodobniej będzie bronią przypominającą pistolet maszynowy H&K MP5, który charakteryzował się dość unikalnym odgłosem wystrzału. Choć na ten moment nie znamy ceny pakietu, można spodziewać się, że będzie on kosztować 15-20 dolarów (około 60-80 złotych) – tak, jak inne DLC do gry. Dodatek trafi do gry wraz z aktualizacją i tym samym kolejnym sezonem już 10 maja.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!