Gracze Modern Warfare 2 pomagają innym odblokowywać broń – za opłatą

Maria Wawrzyniak
2022/11/28 20:45
2
0

Niektórzy gracze robią naprawdę niezły interes na odblokowywaniu innym członkom społeczności bardzo trudnej do zdobycia broni.

Członkowie społeczności gry Call of Duty: Modern Warfare 2 są zaskakująco bardzo zdeterminowani, aby uzyskać prawdopodobnie jedną z najbardziej pożądanych i zarazem najtrudniejszych do zdobycia broni w trybie DMZ w Warzone 2.0. Mowa tutaj o karabinie szturmowym M13B; jedynym sposobem na odblokowanie broni jest udział w rozgrywkach we wspomnianym trybie i zabicie konkretnego bossa (Chemika), a następnie otrzymanie jego karabinu. Gdzie więc istnieje cały problem? Już wyjaśniamy.

Gracze Modern Warfare 2 pomagają innym odblokowywać broń – za opłatą

Broń z trybu DMZ w Warzone 2.0 sprzedawana na eBayu

Istnieje tutaj bowiem haczyk – na wszystkich uczestników jednej rozgrywki przypada tylko jeden M13B. Sporo graczy postanowiło tę sytuację wykorzystać i zaczęli sprzedawać broń na portalu aukcyjnym eBay (podajemy za serwisem Eurogamer). Cały myk polega na tym, że za średnio 6 funtów brytyjskich (około 33 złote) gracze organizują dołączenie do trybu DMZ wraz z kupującym i w trakcie zabawy upuszczają broń, którą podnosi klient. Redakcja portalu Eurogamer zaznacza, że Activision ma w planach dołączenie karabinu do płatnego pakietu broni – cena zestawu ma wahać się w granicach 15 funtów (około 81 złotych), co oznacza, że dla wielu interes na eBayu będzie korzystniejszy.

Warto też zaznaczyć, że karabin M13B nie jest jedyną bronią, która działa w ten sposób. Tryb DMZ umożliwia graczom dość łatwe odblokowanie dowolnej broni z gry Modern Warfare 2, gdyż jest ona połączona z Warzone 2.0 – oczywiście pod warunkiem, że odbiorą ją bez umierania.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
dipon
Gramowicz
29/11/2022 18:59

https://tealfeed.com/here-watch-hex-2022-fullmovie-online-gnxdu

dipon
Gramowicz
29/11/2022 18:58

https://tealfeed.com/hex-2022-fullmovie-online-streaming-home-psnpo