Bungie pracuje nad trzecioosobową grą akcji. Studio szuka dyrektora kreatywnego

Mikołaj Ciesielski
2022/03/09 22:30

Wygląda na to, że prace nad nową marką ruszyły pełną parą.

Bungie pracuje nad trzecioosobową grą akcji. Studio szuka dyrektora kreatywnego

Pod koniec stycznia Sony oficjalnie poinformowało, że Bungie dołącza do rodziny PlayStation Studios. Jeszcze w 2019 roku twórcy serii Destiny zapowiadali natomiast, że do 2025 roku dostarczą na rynek kolejną markę i wygląda na to, że prace nad nowym IP ruszyły pełną parą. Studio poszukuje bowiem dyrektora kreatywnego, który wraz z pozostałymi deweloperami będzie skupiał się na pracach nad trzecioosobową grą akcji.

Niestety opublikowana przez Bungie oferta pracy nie zdradza żadnych szczegółów na temat produkcji. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na pierwsze informacje dotyczące projektu. Twórcy serii Destiny poszukują również projektantów poziomów oraz artystów środowiska. Ogłoszenia te nie ujawniają jednak czy potencjalni kandydaci także będą pracować nad tajemniczą na ten moment trzecioosobową grą akcji.

Na koniec przypomnijmy, że ostatnią grą studia Bungie jest wydane w 2017 roku Destiny 2. Produkcja dostępna jest obecnie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. W zeszłym miesiącu tytuł doczekał się kolejnego rozszerzenia. Najnowszy dodatek nosi tytuł „Królowa-Wiedźma” i oferuje m.in. nową opowieść, a także pozwala odwiedzić nieznane wcześniej lokacje.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!