Bully 2 zadebiutuje przed GTA VI? Insider twierdzi, że Rockstar pracuje nad grą

Mikołaj Ciesielski
2022/02/07 14:35
1
0

Tom Henederson wciąż przekonuje, że „coś dzieje się z serią Bully”.

Bully 2 zadebiutuje przed GTA VI? Insider twierdzi, że Rockstar pracuje nad grą

Tom Henderson, branżowy insider i dziennikarz, informował, że Bully 2 miało być jedną z niespodzianek na gali The Game Awards 2021, ale plany uległy zmianie. Kilkanaście dni później do sieci trafiły natomiast informacje, według których Bully 2 nie powstaje, a sama marka od 2009 roku znajduje się w tzw. martwym punkcie. Ponadto w zeszłym tygodniu Rockstar potwierdził, że trwają „aktywne prace” nad Grand Theft Auto VI, co mogłoby sugerować, że po premierze GTA V na PS5 i Xbox Series X/S studio w pełni skupi się na nowej odsłonie GTA.

Wspomniany Tom Henderson jest jednak innego zdania. Insider zauważa, że w komunikacie potwierdzającym produkcję Grand Theft Auto VI nie poinformowano, że to właśnie nowe GTA będzie kolejną grą Rockstara, która zadebiutuje na rynku. Dziennikarz podkreślił we wpisie na Twitterze, że „coś dzieje się z serią Bully”, dając tym samym do zrozumienia, że Bully 2 może trafić do sprzedaży przed GTA VI.

Doniesienia Toma Hendersona nie doczekały się oczywiście komentarza ze strony studia Rockstar. Choć wspomniany insider uważany jest za dość wiarygodne źródło informacji, to jak zawsze w takich przypadkach radzimy podchodzić do powyższych rewelacji z dystansem. Na ten moment fanom Bully nie pozostaje nic innego, jak wypatrywać oficjalnych informacji na temat rzekomej kontynuacji.

Na koniec przypomnijmy, że Bully: Scholarship Edition, znane również jako Canis Canem Edit, zadebiutowało na rynku w 2006 na PlayStation 2. Produkcja studia Rockstar trafiła również na komputery osobiste, konsole Xbox 360, Nintendo Wii, PlayStation 3 i PlayStation 4, a także urządzenia mobilne z systemem iOS oraz Android.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
FromSky
Gramowicz
07/02/2022 15:55

Jakby teraz powstał Bully 2 to byłoby masę narzekań na nową poprawność polityczną, co innego remaster RDR1