Bully 2 miało być jedną z niespodzianek TGA 2021? Zbliża się zapowiedź gry?

Mikołaj Ciesielski
2021/12/14 13:45
0
0

W sieci pojawiły się interesujące doniesienia, według których Rockstar zamierza wkrótce miło zaskoczyć miłośników marki Bully.

Bully 2 miało być jedną z niespodzianek TGA 2021? Zbliża się zapowiedź gry?

Rok temu informowaliśmy, że Bully 2 znajdowało się w produkcji, ale w 2017 roku Rockstar zdecydował się porzucić grę. Okazuje się jednak, że już niedługo miłośnicy wspomnianej marki otrzymają powody do radości. W sieci pojawiły się bowiem doniesienia, że Bully 2 miało być jedną z niespodzianek tegorocznej gali The Game Awards. W ostatniej chwili plany uległy co prawda zmianie, lecz niewykluczone, że w najbliższym czasie Rockstar będzie chciał miło zaskoczyć fanów Bully.

O tym, że Bully 2 miało pojawić się na The Game Awards 2021, poinformował Tom Henderson – znany branżowy insider i dziennikarz. Henderson twierdzi, że kilka tygodni przed wspomnianym wydarzeniem „niektórzy widzieli grywalną wersję ( ale nie tę anulowaną)” Bully 2. Sam podkreśla, że pozyskane przez niego szczegóły są dość „niejasne”, ale wiele wskazuje na to, że „faktycznie coś się dzieje”.

Równie interesującymi informacjami podzielił się Blake Hester z Game Informera, który na swoim profilu na Twitterze opublikował wpis zawierający grafikę z pierwszej części Bully, dodając przy tym, że w ciągu tygodnia lub dwóch gracze powinni spodziewać się nowych wieści związanych z marką. Dziennikarz usunął już post, ale całość można znaleźć m.in. na forum ResetEra.

Oczywiście deweloperzy ze studia Rockstar nie odnieśli się do powyższych rewelacji, dlatego jak zawsze w takich przypadkach radzimy podchodzić do nich z dystansem. Wygląda jednak na to, że twórcy faktycznie mogą szykować niespodziankę dla fanów Bully. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak wypatrywać oficjalnych wieści na ten temat.

Na koniec przypomnijmy, że Bully: Scholarship Edition, znane również jako Canis Canem Edit, zadebiutowało na rynku w 2006 na PlayStation 2. Produkcja studia Rockstar trafiła również na komputery osobiste, konsole Xbox 360, Nintendo Wii, PlayStation 3 i PlayStation 4, a także urządzenia mobilne z systemem iOS oraz Android.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!