Prace nad Bully 2 wstrzymano lata temu. Pracownicy Rockstara o wyczekiwanej grze

LM
2021/12/31 11:37
0
0

Szereg rozwiązań opracowanych z myślą o Bully 2 Rockstar eksploatuje po dziś dzień. Jednak na kontynuację marki, raczej nie ma co liczyć.

Jeśli wciąż jeszcze liczycie, że Rockstar Games w najbliższym czasie wypuści na rynek grę Bully 2, to mamy złe wieści. Pracownicy firmy na łamach Game Informera podzielili się kilkoma istotnymi informacjami, które powinny uciąć pogłoski i spekulacje na dłuższy czas. Okazuje się, że prace nad Bully 2 prowadzono przez kilkanaście miesięcy, a potem wstrzymano w 2009 roku. Od tego czasu marka tkwi w martwym punkcie.

Prace nad Bully 2 wstrzymano lata temu. Pracownicy Rockstara o wyczekiwanej grze

Wszystko, jak przekonują pracownicy, przez crunch. Ekipa odpowiedzialna za produkcję gry zmierzyła się z przywołanym tu zjawiskiem, a te odcisnęło na pracownikach swoje piętno. Prace nad grą prowadziło Rockstar New England, którego pracownicy często zostawali po godzinach, by przyspieszyć proces. Szybko okazało się, że kierownictwo podbierało deweloperów z zespołu, którzy najpierw wyrabiali nadgodziny przy Bully 2, a potem jeszcze więcej nadgodzin przy innych projektach.

GramTV przedstawia:

Całość na bieżące standardy nie zachwycało skalą, ale fakt, iż każdy z dostępnych w grze budynków zaprojektowano tak, by dało się do niego wejść, robi wrażenie. Na potrzeby Bully 2 powstało też kilka technologii i rozwiązań deweloperskich, które zobaczyliśmy w późniejszych grach Rockstara. Z czasem Bully 2 porzucono, a twórców oddelegowano do Max Payne 3 i Red Dead Redemption.

Jednym słowem, na Bully 2 raczej nie mamy co czekać.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!