Bramble: The Mountain King – niepozorny indyk zachwyca graczy

Jakub Smolak
2023/05/02 14:05
0
0

Gra osadzona jest w świecie mrocznych nordyckich baśni.

Bramble: The Mountain King to propozycja od ekipy niezależnego Dimfrost Studio. Gra zadebiutowała na rynku kilka dni temu i spotkała się z niezwykle ciepłym przyjęciem ze strony graczy. Jeśli lubicie niebanalne produkcje i nie boicie się lekkich horrorów, może to być dla Was idealna propozycja.

Bramble: The Mountain King – niepozorny indyk zachwyca graczy

Bramble: The Mountain King zbiera świetne oceny

Wyłącznie na Steam Bramble: The Mountain King zostało ocenione już przez ponad 400 graczy. Zdecydowana większość recenzji, bo aż 97%, to pozytywne opinie. Osoby, które miały przyjemność zanurzyć się w tym świecie chwalą klimat i unikalną atmosferę. Gracze doceniają również przygodówkowy model rozgrywki oraz ciekawie zaprojektowane starcia z bossami.

„ Bramble The Mountain King zabierze cię w porywającą i niepokojącą podróż przez zachwycające otoczenie. Wciel się w postać Ollego, chłopca wyruszającego na ratunek siostrze, która została porwana przez przerażającego trolla. W Bramble nie wszystko jest takie, jak się wydaje - w tej dziwnej krainie zamieszkanej przez małe i wielkie stwory musisz zachować ostrożność i wiedzieć, kiedy się schować, a kiedy się zbliżyć. Wiele wygłodniałych i złośliwych bestii czai się w lasach i jaskiniach. Lepiej uważaj...” – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Bramble: The Mountain zadebiutowało na rynku 27 kwietnia, a gra jest dostępna na PC oraz konsolach Xbox One, Xbox Series S/X, PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!