Bohater Aquamana nie do poznania na zdjęciu z drugiej części. Ogromna przemiana

Radosław Krajewski
2021/09/08 11:20
1
0

W sieci pojawiło się nowe zdjęcie z planu drugiej części Aquamana, na którym Patrick Wilson zaprezentował odmieniony wygląd swojej postaci.

Dwa dni temu Jason Momoa zaprezentował pierwsze oficjalne zdjęcia z Aquaman and the Lost Kingdom, drugiej części superbohaterskiej serii od DC Comics. Jego nowa zbroja byłą szeroko komentowana w internecie, ale prawdziwą furorę robi nowe zdjęcie zza kulis prac nad nowym Aquamanem. Reżyser James Wan podzielił się nową fotografią z planu, na której pojawia się wraz z Patrickiem Wilsonem. W pierwszej części aktor wcielił się w Orma, króla Atlantydy, który był głównym antagonistą filmu. Fotografia sugeruje, że tym razem jego bohater nie będzie stanowił większego zagrożenia.Bohater Aquamana nie do poznania na zdjęciu z drugiej części. Ogromna przemianaW finale pierwszej części Orm przestaje być królem i trafia w niewolę. Jak widać postać spędziła dłuższy czas w odosobnieniu, nie dbając o swój wygląd. Długie włosy sięgające do ramion i bujna broda od razu przywodzą na myśl Chucka Nolanda granego przez Toma Hanksa w Cast Away – poza światem. Sam reżyser porównał wygląd aktora do postaci z kultowego filmu Roberta Zemeckisa. Zdjęcie zobaczycie poniżej.

Premierę Aquamana 2 wyznaczono na 16 grudnia 2022 roku. Fabuła filmu nie jest na razie znana. Wiadomo jedynie, że w tytułowej roli ponownie zobaczymy Jasona Momoę, a u jego boku wystąpi Amber Heard, Patrick Wilson, Yahya Abdul-Mateen II, Dolph Lundgren oraz Pilou Asbaek.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
.Khalid
Gramowicz
08/09/2021 12:01

W filmie Watchmen Strażnicy z 2009 roku też tak wyglądał.