Bloober Team nie zwalnia tempa i zapowiada „zupełnie nowy survival horror”

Mikołaj Ciesielski
2022/12/15 08:15
0
0

Wydawcą gry będzie Private Division – oddział firmy Take-Two Interactive.

Bloober Team nie zwalnia tempa i zapowiada „zupełnie nowy survival horror”

Bloober Team nie może narzekać na brak pracy. Rodzime studio pracuje bowiem obecnie nad zapowiedzianym w październiku remakiem Silent Hill 2 oraz nad Layers of Fears, które ma zadebiutować na rynku w przyszłym roku. Okazuje się jednak, że krakowski zespół rozwija jeszcze jeden projekt, którego wydawcą będzie Private Division – oddział firmy Take-Two Interactive współpracujący z mniejszymi deweloperami.

Dzięki nadchodzącej produkcji Bloober Team ma stać się „liderem w branży horrorów”

Niestety nie otrzymaliśmy zbyt wielu informacji na temat samej gry. Wiadomo jedynie, że będzie to „zupełnie nowy survival horror”, a całość znajduje się obecnie na wczesnym etapie produkcji. Bloober Team podkreśla, że więcej szczegółów na temat nowego IP mamy otrzymać w przyszłości.

Nasz kolejny projekt to nowa, ekscytująca gra typu survival horror, która pomoże nam stać się liderem w branży horrorów. Jestem wdzięczny Private Division za podjęcie z nami współpracy. Ich wiedza jest rozległa, a pracujący tam ludzie bardzo życzliwi. Nie postrzegamy ich w typowej relacji „wydawca-deweloper” – są bardziej, jak przyjaciel, który okazuje nam wsparcie lub trzyma nas w ryzach, kiedy najbardziej tego potrzebujemy – mówi Piotr Babieno, dyrektor generalny Bloober Team.

Na konkretne szczegóły oraz pierwszą prezentację gry z pewnością przyjdzie nam jednak nieco poczekać. Jak wspomnieliśmy wyżej, projekt znajduje się na wczesnym etapie produkcji, a premiera tytułu ma odbyć się najwcześniej w 2025 roku. Miłośnikom dzieł Bloober Team nie pozostaje więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne informacje na temat nowego IP.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!