Black Myth: Wukong zapowiada się bardzo obiecująco. Gra zbiera świetnie opinie po zamkniętym pokazie

Patrycja Pietrowska
2024/06/18 10:40
0
0

Pierwsi dziennikarze podzielili się swoimi wrażeniami z rozgrywki w Black Myth: Wukong

Podczas ubiegłorocznego The Game Awards poznaliśmy datę premiery Black Myth: Wukong. W zeszłym tygodniu gra dostępna w przedsprzedaży królowała na liście bestsellerów platformy Steam, wyprzedzając nawet Call of Duty: Black Ops 6. W trakcie Summer Game Fest 2024 pierwsi dziennikarze mieli natomiast okazję zapoznać się z wersją demo gry na zamkniętym pokazie.

Black Myth: Wukong
Black Myth: Wukong

Dziennikarze dzielą się pierwszymi wrażeniami z rozgrywki w Black Myth: Wukong

Podczas tegorocznego Summer Game Fest pierwsi redaktorzy mogli zapoznać się z wersją demonstracyjną Black Myth: Wukong. Zamknięty pokaz pozwolił spędzić z grą dwie godziny. Dziennikarze podzielili się już swoimi wrażeniami w sieci i wiele wskazuje na to, że produkcja zapowiada się bardzo obiecująco.

Według testujących Black Myth: Wukong cechuje się wysokim poziomem trudności i agresywnymi wrogami, jednak walki ze zróżnicowanymi bossami mają być niezwykle satysfakcjonujące. Kluczem do sukcesu jest poznanie ruchów przeciwnika, ale także pomocna w starciu magia, która pozwala między innymi unieruchomić rywala. Gracze otrzymają również do swojej dyspozycji różne style walki, opierające się głównie na umiejętnościach, lekkich ciosach i unikach.

GramTV przedstawia:

Redaktorzy zwracają również w pozytywny sposób uwagę na udźwiękowienie i oprawę wizualną. Według testujących Black Myth: Wukong, gra dostarcza odświeżających wrażeń, choć lokacje nie są na ten moment zbyt interesujące – świat otoczony jest obecnie niewidzialnymi ścianami, które uniemożliwiają eksplorację. Deweloperzy odpowiedzialni za tytuł podkreślili jednak, że gracze otrzymają więcej swobody w pełnej wersji gry.

Black Myth: Wukong to gra RPG akcji osadzona w świecie chińskiej mitologii. Jej fabuła oparta jest na wydarzeniach opisanych w „Wędrówce na Zachód” – jednej z czterech wielkich klasycznych powieści literatury chińskiej. Wcielisz się w Przeznaczonego i ruszysz ku wyzwaniom oraz niezwykłym przygodom, by odkryć prawdę osnutą cieniem wspaniałej legendy. – głosi opis gry Black Myth: Wukong.

Na zakończenie przypomnijmy, że Black Myth: Wukong zadebiutuje 20 sierpnia 2024 roku. Początkowo gra będzie dostępna na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5. W przyszłości, choć dokładna data nie jest jeszcze znana, pojawi się także na Xbox Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!